Ubisoft rozmyśla o The Division 2?

Francuzi bardzo chętnie opowiedzą więcej historii w świecie gry.

@ 27.12.2017, 17:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft rozmyśla o The Division 2?

Jeśli podobało Wam się The Division, powinna Was ucieszyć najnowsza pogłoska, z której wynika, że Ubisoft rozmyśla nad opracowaniem kontynuacji tegoż przedsięwzięcia. Kwestię tę poruszył dyrektor zarządzający studia Massive EntertainmentDavid Polfeldt.

"Myślę, że to wspaniała, wspaniała marka, skrywająca wiele potencjalnych opowieści. Jest wiele rzeczy, których nie zrobiliśmy w The Division, które są ciekawe dla tej marki. Myślę, że jest miejsce na potencjalną kontynuację, nie chcemy tylko utrzymywać w sieci The Division. Ale... nie mogę o tym mówić teraz", powiedział Polfeldt w rozmowie z ekipą IGN.

Na zapowiedź The Division 2 przyjdzie nam jednak długo poczekać. Deweloperzy w tym momencie skupiają się bowiem na rozwijaniu "jedynki", co jest dla nich priorytetem. Jak tylko sytuacja ulegnie zmianie, nie omieszkamy Was o tym fakcie powiadomić.

The Division jest obecnie dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jego premiera miała miejsce w marcu 2016 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?