TGA '17: THQ Nordic zapowiada Fade to Silence

Gra wyląduje we wczesnym dostępie jeszcze w tym miesiącu.

@ 08.12.2017, 04:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

TGA '17: THQ Nordic zapowiada Fade to Silence

THQ Nordic pojawiło się na The Game Awards 2017, aby zaprezentować swoje najnowsze przedsięwzięcie - produkcję nastawioną na survival, a zatytułowaną Fade to Silence.

Zgodnie z ujawnionymi informacjami, Fade to Silence już 14 grudnia 2017 roku trafi do wczesnego dostępu Steam. Jeśli nadal Wam mało tytułów, w których przetrwać musicie w obliczu zagłady oraz przeważających sił nieprzyjaciela, to opisywana tu produkcja powinna Was usatysfakcjonować.

Fade to Silence zawierać ma elementy kilku różnych gatunków. Będziemy mieć więc survival, przygodówkę oraz RPG w jednym. Głównym bohaterem przedsięwzięcia jest postać zwana Ash - wymęczony przywódca, przemierzający skute lodem obszary w poszukiwaniu cennych surowców.

Kluczowym elementem Fade to Silence będzie narracja oraz niełatwe decyzje, często wpływające na to, kto przetrwa, a kto zginie nie wytrzymując niebywale niskich temperatur panujących dookoła.

Poniżej rzucić możecie okiem na pierwszy zwiastun projektu.


Sprawdź także:
Fade to Silence

Fade to Silence

Premiera: 30 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Fade to Silence to mieszanka gry poświęconej surwiwalowi oraz elementów RPG-owych, której akcja osadzona jest na mroźnych pustkowiach. Za projekt odpowiada studio Black F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?