Hitman - ujawniono sierpniową zawartość

Poznaliśmy szczegóły sierpniowej aktualizacji gry Hitman.

@ 03.08.2017, 14:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hitman - ujawniono sierpniową zawartość

Square Enix opublikowało plany dotyczące sierpniowej aktualizacji zawartości gry Hitman. Jako że ostatni Nieuchwytny Cel już za nami, tym razem przygotujcie się przede wszystkim na garść odmiennych kontraktów.

Sierpniowy update gry Hitman trafi do sieci 11 sierpnia. Jeśli zdecydujecie się ją zainstalować, otrzymacie garść kontraktów opracowanych przez społeczność, a wybranych przez IO Interactive. Prócz tego w Wasze ręce wpadnie paczka z wyzwaniami zatytułowana The Art of Revenge. W jej ramach zobaczycie 5 dodatkowych wyzwań w misji w Hokkaido.

Nieco później, także w sierpniu, dostaniemy jeszcze jeden zestaw kontraktów. Co ciekawe, nie będą to misje wybrane przez deweloperów, ale przez jednego z graczy. Będzie nimi brazylijski streamer zwany Mendietinha.

Niestety wciąż nie znamy przyszłości cyklu Hitman. IO Interactive bezustannie pracuje nad nową zawartością, ale milczy w temacie drugiego sezonu. Pierwszy w kompletnej postaci jest na rynku od około pół roku, najwyższa więc pora na to, aby podzielić się szczegółami dotyczącymi drugiego.

Hitman dostępny jest na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nadal gracie, albo dopiero zamierzacie wcielić się w agenta 47, pamiętajcie o naszym darmowym i mocno rozbudowanym poradniku.


Sprawdź także:
Hitman

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   19:31, 03.08.2017
Bez ulotnych celów sobie póki co daruję.