GC '15: Elite: Dangerous - kolejny zwiastun symulatora podróży kosmicznych w wersji na Xboksa One

Elite: Dangerous to jeden z tych projektów, który pochłonął całkiem przyjemną kwotę, a mimo to nieustannie jest rozwijany i dopieszczany.

@ 05.08.2015, 20:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, xbox one


Elite: Dangerous to jeden z tych projektów, który pochłonął całkiem przyjemną kwotę, a mimo to nieustannie jest rozwijany i dopieszczany. Po ubiegłorocznej premierze na komputerach osobistych, producenci ze studia Frontier Developments mają w planach wypuszczenie tytułu na Xboksie One.

Z okazji trwających w dniach 5-9 sierpnia targów gamescom, studio Frontier Developments opublikowało nowy zwiastun Elite: Dangerous, które jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsoli Xbox One. Deweloperzy zapewniają co najmniej takie same doznania, jakich doświadczali gracze posiadający wersję na PC-ty, a oprócz tego informują o kilku usprawnieniach.


Sprawdź także:

Elite: Dangerous

Premiera: 16 grudnia 2014
PC, XBOX ONE

Elite: Dangerous to kolejna odsłona serii Elite, wyprodukowana przez zespół Frontier Developments. Grę rozpoczynamy z niewielką ilością pieniędzy i podstawowym statkie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?