Company of Heroes 2: The Western Front Armies - nowy dodatek do popularnej strategii na nagraniach z komentarzem twórców

W serwisie VG24/7 opublikowano materiały wideo dotyczące gry The Western Front Armies - samodzielnego rozszerzenia do strategii Company of Heroes 2 z czerwca 2013 roku.

@ 17.04.2014, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Company of Heroes 2: The Western Front Armies - nowy dodatek do popularnej strategii na nagraniach z komentarzem twórców

W serwisie VG24/7 opublikowano materiały wideo dotyczące gry The Western Front Armies - samodzielnego rozszerzenia do strategii Company of Heroes 2 z czerwca 2013 roku. Na poniższych nagraniach możemy obejrzeć znane już fragmenty rozgrywki z komentarzem twórców oraz krótki wywiad z deweloperami, którzy wspominają o możliwości stworzenia produkcji osadzonej w realiach pierwszej wojny światowej.

Tytuł został zapowiedziany w zeszłym miesiącu i przedstawi zmagania sił Stanów Zjednoczonych oraz niemieckiego Oberkommando na europejskim froncie zachodnim drugiej wojny światowej. Armie sprzedawane mają być osobno w cenie 12,99 dolarów (około 39 zł) każda lub jako zestaw za 19,99 dolarów (około 60 zł). Steamowa beta The Western Front Armies rozpocznie się w czerwcu bieżącego roku.

Obie armie dostępne w rozszerzeniu otrzymają zupełnie nowe zdolności, ulepszenia i niewidziane wcześniej jednostki. Do tego wszystkiego dojdzie osiem map do multiplayera, ale możliwe ma być również toczenie pojedynków ze sztuczną inteligencją. Mimo wszystko, dodatek przeznaczony jest głównie do zmagań w trybach wieloosobowych.


Sprawdź także:
Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Premiera: 25 czerwca 2013
PC

Company of Heroes 2 to sequel Company of Heroes: Kompania Braci. Tym razem działania wojenne przeniosą nas na front wschodni. Wcielimy się w żołnierzy sowieckiej armii, s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   11:57, 18.04.2014
39zł to jest rozsądna cena za DLC i to nie byle jakie.