Wysyp nowych informacji na temat Amazing Spider-Man 2

Już niebawem na ekrany kin wejdzie Niesamowity Spider-Man 2, a także gra na nim oparta. Zmierza ona na mnóstwo platform, w tym PlayStation 4 i Xboksa One, a zatem jeśli ktoś będzie chętny, to na pewno znajdzie wersję dla siebie.

@ 21.03.2014, 14:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360, ds3, wiiu, ps4, xbox one

Wysyp nowych informacji na temat Amazing Spider-Man 2

Już niebawem na ekrany kin wejdzie Niesamowity Spider-Man 2, a także gra na nim oparta. Zmierza ona na mnóstwo platform, w tym PlayStation 4 i Xboksa One, a zatem jeśli ktoś będzie chętny, to na pewno znajdzie wersję dla siebie. W najnowszym numerze magazynu Game Informer znalazła się zapowiedź tytułu Beenox Inc., z której wynika, że rozgrywka - w stosunku do poprzednika - doczekała się kilku zmian.

The Amazing Spider-Man 2 to gra akcji osadzona w otwartym świecie. Fabuła kontynuuje wątek, który mieliśmy okazje poznać w części poprzedniej, ale scenariusz różni się nieco od tego, jaki zobaczymy na srebrnym ekranie. Eksploracja miasta ma odbywać się podobno bardzo dynamicznie, daleki jestem jednak od stwierdzenia, iż jest to otwarty świat pełen zawartości. Najciekawiej wypada argument o wielu sekwencjach skradankowych. Peter Parker, a więc tytułowy Spider-Man, nie będzie tylko maszyną do oklepywania złoczyńców, ale również bezszelestnym łowcą.

Oto lista zmian, jakich możemy spodziewać się w The Amazing Spider-Man 2:

● Wyrzucanie sieci jest teraz przypisane pod prawy oraz lewy cyngiel pada.
● Gracze będą mogli wybierać różne opcje dialogowe.
● W grze pojawią się sekcje skradankowe, które będą mniej liniowe niż w poprzednich tytułach.
● W lokacjach można wybierać alternatywne ścieżki, np. omijając większe zgrupowania przeciwników.
● Nowe misje będą pojawiać się na mini-mapce, w trakcie zaliczania kampanii.
● Gracz będzie mógł ignorować misje, ale będzie się to wiązać z określonymi kosztami.
● Mieszkańcy miasta będą różnie reagować na Parkera - wszystko zależne jest od naszego zachowania na ulicach.Sprawdź także:
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

Premiera: 29 kwietnia 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, WIIU, DS3

The Amazing Spider-Man 2 to gra akcji osadzona w otwartym świecie. Jest to jednocześnie druga odsłona "Niesamowitego Spider-Mana", debiutująca równocześnie z filmem o tym...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:57, 21.03.2014
Jak zawsze na papierze wszystko fajnie co będzie w praktyce nie wiadomo Dumny
0 kudosIgI123   @   15:09, 21.03.2014
Od czasów Wolverina chyba żadnej dobrej gry na podstawie filmu nie było. Ciekawe czy nowy Spider wybije się ponad stany średnie, czyli poziom który gry z nim prezentują już kilka ładnych lat.
0 kudosFox46   @   23:32, 21.03.2014
Cytat: IgI123
Od czasów Wolverina chyba żadnej dobrej gry na podstawie filmu nie było. Ciekawe czy nowy Spider wybije się ponad stany średnie, czyli poziom który gry z nim prezentują już kilka ładnych lat.


Dokładnie a to był rok 2009 a jeszcze wcześniej był dobry Punisher. A jeszcze wcześniej pierwszy Spider-Man the Move z 2002 roku.
Fajnie wszystko się czyta tylko końcowy efekt będzie po prostu średni.
0 kudosUxon   @   11:08, 22.03.2014
Cytat: IgI123
Od czasów Wolverina chyba żadnej dobrej gry na podstawie filmu nie było.

Fakt, gry na bazie filmów, tym bardziej o superbohaterach to z reguły crapy. Bo trzeba się trzymać określonych ram, co od razu powoduje ograniczenia a jednocześnie zarobić. Jedno z drugim się gryzie, co przy częstej nieudolności developerów daje efekty jakie daje.