Rusza PayPal Gaming Sale - wielka wiosenna promocja, skierowana do graczy

Właśnie się dowiedzieliśmy, że jedna z największych na świecie firm finansowych - PayPal - postanowiła wejść w świat wirtualnej rozrywki.

@ 21.03.2014, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt, press info

Rusza PayPal Gaming Sale - wielka wiosenna promocja, skierowana do graczy

Właśnie się dowiedzieliśmy, że jedna z największych na świecie firm finansowych - PayPal - postanowiła wejść w świat wirtualnej rozrywki. Wraz z kilkoma partnerami korporacja zamierza serwować graczom wiele fantastycznych promocji, a poszczególne oferty trafiać będą do nas w tygodniowych interwałach. Wśród promocji należy się spodziewać obniżek na zakupy w sklepie G2A.com, jak również wielu przecen i ofert specjalnych, związanych z takimi firmami, jak Wargaming.net, Team 17, Razer oraz Flippfly.

Inicjatywa nazywa się PayPal Gaming Sale, a na jej potrzeby przygotowano specjalną witrynę, znajdującą się w tym miejscu. Promocja zaczyna się już w dniu dzisiejszym i potrwa do końca maja. Akcja organizowana jest przy wsparciu polskiego sklepu G2A.com oraz wielu branżowych gigantów, wśród których wymienić można między innymi Wargaming.net oraz Razera. Strona akcji będzie aktualizowana co tydzień, a konkretnie w czwartek. Abyście niczego nie pominęli postaramy się na bieżąco informować o wszystkich zmianach.

Oto co przygotowała dla Was firma PayPal w dniu dzisiejszym:

● darmowy pakiet premium i złoto World of Tanks;
● 66% zniżki na zakup Worms Clan Wars - najnowszej odsłony serii o robalach;
● 40% zniżki na zakup oryginalnych wyścigów Race the Sun, od rodzimego studia Flippfly (do zakupu dodawana jest ścieżka dźwiękowa);
● pakiet premium do popularnej gry MMO - Imperia Online - przeceniony o prawie 150zł;
● specjalne bony prezentowe na zakupy w G2A, tańsze o 10%;
● konkurs, w którym do wygrania jest laptop Razer Blade Pro, wyposażony w 17-calowy ekran.

Rusza PayPal Gaming Sale - wielka wiosenna promocja, skierowana do graczy
Po szczegóły oferty odsyłam na oficjalną stronę akcji, jeśli zatem coś Was zainteresowało, to zachęcam do zerknięcia na łamy witryny.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   23:30, 21.03.2014
Mało interesujące mają te oferty, może jak się bardziej rozkręcą to będzie coś konkretniejszego.