Orcs Must Die! 2 oficjalnie zapowiedziane

Orcs Must Die!, jedna z najlepszych produkcji niezależnych ubiegłego roku, doczeka się kontynuacji. Jak poinformowało studio Robot Entertainment, druga część jest w produkcji, a zadebiutuje w tegoroczne lato.

@ 02.04.2012, 17:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Orcs Must Die! 2 oficjalnie zapowiedziane

Orcs Must Die!, jedna z najlepszych produkcji niezależnych ubiegłego roku, doczeka się kontynuacji. Jak poinformowało studio Robot Entertainment, druga część jest w produkcji, a zadebiutuje w tegoroczne lato. Co ciekawe, grę zapowiedziano - przynajmniej na chwilę obecną - jedynie na pecety.

Pierwsza część to bardzo udana wizja Robot Entertainment na temat rozwinięcia gatunku tower defense, a w przypadku sequela studio nie zamierza zmieniać sprawdzonego schematu. Ponownie przyjdzie nam więc stawiać pułapki i kombinować jak powstrzymać nacierające na nasze umocnienia fale orków. Wszystko oczywiście z perspektywy TPP.

Nowością będzie czarodziejka - kolejna, obok maga bitewnego, klasa postaci. Poza tym twórcy zapowiadają fabularny tryb kooperacji, hordy nowych jednostek wroga czy narzędzia, które posłużą nam do ich egzekucji, w tym pułapki, barykady czy czary.

Gracze posiadający pierwszą część mogą spodziewać się dodatkowych bonusów, a studio przy okazji ujawnienia Orcs Must Die! 2 poinformowało, że do tej pory w pierwowzorze zlikwidowano około 3.4 miliarda orków. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer.


Więcej filmów z Orcs Must Die! 2

Sprawdź także:
Orcs Must Die!

Orcs Must Die!

Premiera: 12 października 2011
PC, PS3, XBOX 360

Orcs Must Die! to niecodzienna gra akcji stworzona przez studio Robot Entertainment, w skład którego wchodzą byli pracownicy zamkniętego przez Microsoft, Ensemble Studios...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdudek90r   @   18:05, 02.04.2012
Ja jestem ZA, 1 część świetna więc czekam na 2 Dumny
0 kudosLoczek3545   @   18:08, 02.04.2012
Pierwsza część byłą naprawdę spoko ale szybko mi się znudziła nie dotrwałem do mety, ale muszę zagrać ponownie. Co do dwójki również jestem ZA Uśmiech .
0 kudosMicMus123456789   @   18:52, 02.04.2012
Jedynki sam nie obadałem, ale widzę, że to był błąd. Trzeba będzie to naprawić.
Co-op to miły dodatek w trójce może będzie dla 4 graczy ;P
0 kudosseshs   @   19:48, 02.04.2012
Obstawiam że względem pierwowzoru nie będzie to nic innowacyjnego. Stworzyli dobrą jedynkę i oby dwójka nie była jej kopią. Dungeon defenders- gra tego samego typu- mając tryb do zabaw sieciowych (w przeciwieństwie do "orków") zrobiła furorę w sieci wydając przy tym w ciągu niespełna pół roku około 20 DLC Zdziwiony Czyli jest to pewnego rodzaju skok na kasę.
Podejrzewam że twórcy zielonych stworów chcą pójść w tą samą stronę widząc sukces dungeona i odkuć się wykorzystując tryb do zabaw sieciowych i kupę dlc, ale oczywiście mogę się mylić w końcu są to tylko moje domysły- tylko dziwne że orki wyszły 11 października ubiegłego roku i już latem kolejnego roku chcą wypuścić kolejną część z trybem kooperacji? strasznie szybko Uśmiech pewnie plują sobie w brodę że multi wcześniej nie dodali
0 kudosFox46   @   19:56, 02.04.2012
Heh jakoś nie zachwyca mnie ta wiadomość. Nie lobie tower defense
Dodaj Odpowiedź