Total War: Shogun 2 - dostępne będą aż 4 edycje gry!

Tego, że Total War: Shogun 2 będzie hitem, chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać,prawda? SEGA najwyraźniej nie ma co do tego wątpliwości, a dzisiaj japoński wydawca poinformował, że najnowsza część serii Total War - czyli właśnie Shogun 2 - będzie dostępna w aż 4 wydaniach.

@ 05.01.2011, 07:25
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Total War: Shogun 2 - dostępne będą aż 4 edycje gry!

Tego, że Total War: Shogun 2 będzie hitem, chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać,prawda? SEGA najwyraźniej nie ma co do tego wątpliwości, a dzisiaj japoński wydawca poinformował, że najnowsza część serii Total War - czyli właśnie Shogun 2 - będzie dostępna w aż 4 wydaniach. Liczba ta może wydawać się duża, ale ostatnio takie posunięcia ze strony wydawców są modne, więc w sumie nie ma się co dziwić.

Pierwsze, zwykłe pudło zaoferuje graczom standardowe wyposażenie - grę, opakowanie i instrukcję.

Nieco ciekawiej, głównie ze względu na dodatkową zawartość do pobrania, prezentuje się wydanie Limited Edition, które zawiera pudełko + kod pozwalający na pobranie DLC w postaci: dodatkowego klanu Ninja, zbroi dla naszego avatara, nowego scenariusza - "The Battle of Nagashino" oraz uprawnienia do dodatkowych punktów doświadczenia na starcie.

Kolejne wydanie to już Edycja Kolekcjonerska, zawierająca specjalne pudełko, które udaje, że jest zrobione z bambusa, figurkę Takedy Shingen Daimyo oraz art book. Nie zabraknie także kodu DLC, tego samego, który dołączono do Edycji Limitowanej.

Total War: Shogun 2 - dostępne będą aż 4 edycje gry!

Na koniec zaś przygotowano coś dla fanów szachów, bądź też graczy, którzy chcą mieć efektowną ozdobę na swoim biurku, która z pewnością dodaje +10 do szpanu wśród znajomych. Mowa tu o Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej dodatkowo ręcznie malowane szachy, postawione na bambusowej szachownicy.

Edycję Kolekcjonerską można już zamawiać w niektórych zagranicznych sklepach, cena tej "zwykłej" wynosi niecałe 60£, natomiast za grę z szachami zapłacimy 10 funtów więcej.

Sprawdź także:
Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2

Premiera: 15 marca 2011
PC

Shogun 2: Total War to kolejna część serii gier strategiczno-ekonomicznych Total War, opatrzona po raz drugi podtytułem Shogun. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Cr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudososkarsom   @   11:14, 05.01.2011
Czy jest u nas na forum ktoś kto kupi tą edycję z szachami Szczęśliwy??