Total War: Shogun 2 za darmo w Steam!

Inicjatywa rusza już w najbliższy poniedziałek - warto o tym pamiętać.

@ 26.04.2020, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Total War: Shogun 2 za darmo w Steam!

W ostatnim czasie wielu wydawców udostępnia za darmo swoje hity. Tym razem donosimy, że na podobny krok zdecydowała się firma SEGA. Korporacja ujawniła, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli bez żadnych opłat pobrać i zatrzymać na własność Total War: Shogun 2.

Darmowe Total War: Shogun 2 dostępne będzie na Steam. Inicjatywa ruszy już 27 kwietnia, a trwać będzie do 1 maja, czyli będziemy mieli niespełna tydzień czasu na to, by dodać grę do swojego katalogu. Uczynienie tego na zawsze przypisuje ją do naszego konta.

Akcja Total War: Shogun 2 toczy się w 16 wieku, w Japonii. Zadaniem gracza, jak to w cyklu Total War, jest oczywiście dbanie o rozwój kontrolowanego klanu i rozbudowa założonego dzięki niemu imperium. Zabawa toczy się na taktycznej mapie oraz na polach bitwy, na których walczymy w czasie rzeczywistym, prowadząc do boju potężne armie.

Jeśli nie mieliście okazji zagrać do tej pory w Total War: Shogun 2, zdecydowanie warto to zrobić. Pamiętajcie tylko, że na pobranie gry macie czas od 27 kwietnia do 1 maja bieżącego roku. Później oferta będzie już nieaktualna.


Sprawdź także:
Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2

Premiera: 15 marca 2011
PC

Shogun 2: Total War to kolejna część serii gier strategiczno-ekonomicznych Total War, opatrzona po raz drugi podtytułem Shogun. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Cr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   12:10, 27.04.2020
Szkoda ze mam kupionego ;p./
0 kudosdabi132   @   17:14, 27.04.2020
Gra będzie dostępna od godziny 18 brytyjskiego czasu, czyli u nas od 19. Miałem kiedyś w końcu kupić tę odsłonę serii, ale jak dadzą za darmo, to nawet lepiej.