Dissidia: Final Fantasy doczeka się sequla!

Weźmy garść postaci z uniwersum Final Fantasy (coś dla fanów jrpgów), dodajmy mechanikę znaną z bijatyk (ucieszy miłośników mordobić) i połączmy to w jedną całość.

@ 08.09.2010, 13:41
Mateusz "Tru" Prawda
psp


Weźmy garść postaci z uniwersum Final Fantasy (coś dla fanów jrpgów), dodajmy mechanikę znaną z bijatyk (ucieszy miłośników mordobić) i połączmy to w jedną całość. Czy otrzymany w ten sposób produkt - Dissidia: Final Fantasy to gra dla nikogo? Wcale nie, bo jak się okazuje, zarówno recenzenci (wysoka średnia w serwisie Gamerankings) jak i wielu graczy potrafiło dzieło Square-Enix docenić, a w związku z tym developer już wkrótce zamierza wypuścić sequel produkcji.

O samej grze wiemy niewiele. Studio zapowiada, że w "dwójce" nazwanej Dissidia: Duodecim Final Fantasy 012 czeka na nas wiele nowych postaci (Lightning z FFXIII i Kain Highwind to te ujawnione). Posiadacze PSP (tak, tak, w tej kwestii nic się nie zmieniło - gra to wciąż exclusive dla handhelda Sony) mogą wypatrywać pudełek opatrzonych przydługą nazwą w roku 2011. Jednak tylko w sklepach trudniących się importem, bo najpierw na rynku ma zadebiutować japońska wersja bijatyki.

Na więcej szczegółów musimy chyba zaczekać do zbliżającego się wielkimi krokami Tokyo Game Show.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   17:28, 08.09.2010
Kolejny mocny tytuł dla PSP. Widać Sony trochę się swoim sprzętem zainteresowało... Szkoda tylko, że najpewniej za późno.