Call of Juarez: Więzy Krwi - kreator poziomów i pierwsze DLC zapowiedziane!

W dniu wczorajszym, podczas imprezy promującej grę Call of Juarez: Więzy Krwi, dowiedzieliśmy się całkiem sporej ilości przydatnych informacji, odnoszących się chociażby do przyszłości rozwojowej produkcji.

@ 05.07.2009, 11:25
pc, ps3, xbox 360

Call of Juarez: Więzy Krwi - kreator poziomów i pierwsze DLC zapowiedziane!

W dniu wczorajszym, podczas imprezy promującej grę Call of Juarez: Więzy Krwi, dowiedzieliśmy się całkiem sporej ilości przydatnych informacji, odnoszących się chociażby do przyszłości rozwojowej produkcji. Jedną z takich nowinek była oficjalna zapowiedź pierwszych rozszerzeń dedykowanych tytułowi, mających zostać ujętymi w formie DLC. W chwili obecnej wiemy jedynie o trzech, spośród których dwa początkowe przygotowywane są z myślą o trybie wieloosobowym, w związku z czym zamkną się raczej w mało obszernej formie dodatkowych mapek. Ostatni, to jest trzeci, tworzy się na potrzeby rozgrywki single player. W założeniach otrzymać mamy nową porcję zabawy znanej z podstawowej wersji gry, wzbogaconej przy tym o odbiegające nieco od standardu zadania. "Osochozi"? Tak dokładnie nie wiemy, w chwili obecnej czekamy na rozwianie niejasności przez Techland.

Kiedy tak właściwie Call of Juarez: Więzy Krwi dostanie upragnione DLC? Konkretnej daty premiery nie znamy, jednakże dowiedzieliśmy się, że zanim do tego dojdzie, najpierw gracze uzyskają dostęp do narzędzia modyfikacyjnego, umożliwiającego kreowanie własnych poziomów i rozgrywanie na nich późniejszych starć. Będziecie więc mogli chociażby stworzyć własne DLC i sprzedać je ludziom z wrocławskiego studia. Nie? Faktycznie, nie, bowiem program trafi do Was kompletnie za darmo. Mowy o komercji nie ma.

Na koniec chcielibyśmy zapewnić, że w najbliższym czasie zdamy szerszą relację z prezentacji przygotowanej przez Techland we Wrocławiu, okraszoną rzecz jasna sporą ilością fotek (w tym przedstawiającą naszego redaktora naczelnego - wow!). Opublikujemy także wywiad z twórcami, w związku z czym zachęcamy do częstego odwiedzania MiastaGier.

Sprawdź także:
Call of Juarez: Więzy Krwi

Call of Juarez: Więzy Krwi

Premiera: 30 czerwca 2009
PC, PS3, XBOX 360

Call of Juarez: Więzy Krwi to druga część pierwszoosobowego shootera, którego akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie. W stosunku do pierwowzoru, omawiany tytuł jest jego ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDaerdin   @   11:33, 05.07.2009
Dopiero co gra wyszła, a tu już zapowiedziane trzy DLC.
Fajnie gdyby udostępnili je na PC za darmo, w formie patcha, tak jak w przypadku CoD.

Napisaliście, że wiemy jedynie o trzech. Czyli wyjdzie ich jeszcze więcej?
0 kudosDaerdin   @   13:54, 05.07.2009
Szkoda że DLC będzie płatne. No trudno.


PS. Dziwne, że oficjalna strona gry, nie jest aktualizowana o newsy..