Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

ObserwujMam (64)Gram (13)Ukończone (53)Kupię (11)

Lista problemów z Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Masz jakiś problem z grą Uncharted 4: Kres Złodzieja i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Przemi   @   14:23, 11.01.2018

Skrót problemu: Problem z uruchomieniem Uncharted 4

Witam mam problem z uruchomieniem gry Uncharted 4. Zaczęło się od problemu z misją Łupieżcy Libertalii wtedy kiedy Nadie wypchnęła Natana przez okno chciałem zaczepić linke ale się nie dało myślałem że tylko ja tak mam i przeinstalowałem grę I wtedy zaczął się problem. Po odpaleniu gry wyskakuje komunikat "Płyta uszkodzona lub zabródzona" Czy coś takiego i teraz pytanie do was jak to naprawić ? A i płyta jest nie uszkodzona nawet nie zarysowana.

czytaj odpowiedzi (0)
zitarsky   @   20:33, 26.12.2016

Rozdział:   łupieżcy libertalii
Poziom:   15

Skrót problemu: problem z przejsciem 15 rozdziau

Problemy zaczynają się przy potyczce z Nadie gdy wypadasz przez okno i musisz wrócić do środka. Oglądałem na youtube gameplaya i okazało się że trzeba wejść od strony balkonu używając liny z hakiem. I w tym problem aby zawiesić hak musi wyświetlić się kółko z hakiem lub z napisem L1 lecz robię wszystko poprawnie i nie wyświetla mi się to kółko i nie mogę zawiesić haka. Proszę o natychmiastową pomoc

czytaj odpowiedzi (1)
henry6793   @   22:48, 15.12.2016

Rozdział:   Malezyjska fucha
Misja:   podwodna eskapada

Skrót problemu: Nie mogę przenieść skrzyni do kontenera

nie mogę podnieść i odłożyć ostatniej skrzyni na miejsce w kontenerze pod wodą
https://youtu.be/Av6pko72d_0?t=555

czytaj odpowiedzi (0)
lelo1985   @   16:43, 20.11.2016

Rozdział:   Na dobre i na zle
Poziom:   17
Misja:   Na dobre i na zle

Skrót problemu: Brak kontynuacji gry

Gdy elena podbiega ze mna do skarpy i mowi patrz bym spojrzal na flage wiec patrze L3 ale nic sie dalej niedzieje. Powinna powiedziec dluzszy dialog i podejsc ze mna do drabiny by mogla sie wspiąć a ona niestety stoi w miejscu wielokrotnie wczytywalem ten punkt kontrolny i zawsze to samo a plyta to nowka zakupiona z konsola pomocy!

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)