DiRT 3 (PC)

ObserwujMam (111)Gram (40)Ukończone (31)Kupię (18)

Lista problemów z DiRT 3 (PC)

Masz jakiś problem z grą DiRT 3 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

kuba3205   @   14:45, 21.12.2020

Rozdział:   Cała gra
Poziom:   Cała gra

Skrót problemu: Cała gra

Witam
Chciałem zagrać w dirt 3 Complete edition na steamie ale czy to na padzie, klawiaturze, myszce na klikanie nie ma żadnej reakcji
-Windows 10
-Gtx 1050
-I7 7 generacji
Pomocy, rozdaję kudosy

czytaj odpowiedzi (1)
grzesiekd80   @   16:20, 09.02.2012

Misja:   1 plac parkingowy

Witam,Mam problem z przejsciem do drugiego placu parkingowego.W pierwszym zostalo juz wszystko zaliczone i nic dalej sie nie dzieje.Wszystkie przejazdy na drugi plac sa zablokowane,choc jak widzialem na youtubie podczas przejsc wszystkich misji tamte przejazdy sa odblokowane,chyba ze cos robie nie tak...Pomozcie.Thx.

czytaj odpowiedzi (2)
japan590   @   16:54, 17.12.2011

Rozdział:   Żaden rozdział
Poziom:   Żaden poziom
Misja:   Żadna misja

Mam dla Was jedno, bardzo ważne (jak dla mnie) pytanie. Otóż gram w rajdy i rally cross przez internet. Jestem raczej doświadczonym graczem, jeśli chodzi o Dirt 3, gdyż od wakacji, grałem jedynie w to (lecz tylko w singl'u, ponieważ przez ten czas, nie miałem możliwości zakupienia oryginału).
Ja i moi przeciwnicy zaczynamy wyścig. Jesteśmy na linii startu, pojawia się zielone światło - startujemy. Wszystko jest fajne do momentu, gdy wszyscy mnie wyprzedzają. Nie byłoby w tym nic nadzwyczaj niepokojącego, jeśli początek trasy, byłby wyczynową, krętą, zaśnieżoną drogą, a ja nie potrafiłbym grać. Jest jednak inaczej. Wyścig czy rajd, zaczyna się długą prostą. Myślałem, że źle zmieniam biegi (choć to idzie mi dobrze) i przełączyłem na automatyczną skrzynię biegów. Problem pozostał ten sam - wszyscy są z przodu, gdy ja wdycham opary z ich wydechów i kurz podbity przez koła.
Sprawdzałem też, czy to problem specyfikacji mojego wozu. Moc jednak była ta sama (moi przeciwnicy mieli te same samochody, a nawet słabsze). "Bawiłem" się ustawieniami auta, lecz nic to nie zmieniło. W tej chwili pomyślałem - może oni mają jakieś patche albo ... cheaty, lecz nic takiego nie znalazłem w internecie.
Proszę pomóżcie mi. Co mam zrobić? Wspomnę także, że gram bez żadnych asyst, po prostu na hardzie;) Z góry dziękuje za pomoc.

czytaj odpowiedzi (3)
CISAK111   @   11:15, 11.12.2011

Rozdział:   Logowanie się go Games for Windows Live

Witam!
Mam problem z grą Dirt 3. Gdy ją włączam wyskakuje mi, że muszę się zalogować do Games for Windows Live i loguje się jest wszystko dobrze, aż do pewnego momenty gdy wyskakuje mi błąd (przesłałem go w załączniku). Powtarzałem tą czynność 1000 razy i nic dalej nie mogę się zalogować ! Już nawet nie chodzi mi o to żebym się tam zalogował tylko żebym mógł zapisać moje postępy!
PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC !

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (4)