DiRT 3 (PS3) - okladka

DiRT 3 (PS3)

Premiera:
24 maja 2011
Premiera PL:
27 maja 2011
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (7)Ukończone (6)Kupię (6)

Opis DiRT 3 (PS3)
szewczu @ 10:57 13.03.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 46h 15min

+ czaswięcej

DiRT 3 to kolejna edycja jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych, traktujących o rajdach samochodowych. Za produkcję oraz wydanie gry po raz kolejny odpowiada studio deweloperskie Codemasters Software.

DiRT 3, jak na porządny sequel przystało, wprowadza do rozgrywek więcej samochodów, dodatkowe lokacje, szerszy wybór tras oraz więcej bardziej zróżnicowanych spotkań niż do tej pory. Gracze wybierają pośród ponad 50 samochodów klasy rally, pochodzących nie tylko z ostatnich lat, lecz także sprzed blisko 50 lat, kiedy owy sport dopiero raczkował. DiRT 3 to również dwukrotnie więcej tras, w porównaniu do DiRT 2. Prócz tego, znajdziemy w grze rozbudowaną, pełną występów karierę oraz rozgrywki Gymkhana, stanowiące idealny sposób na sprawdzenie możliwości swojego samochodu.

W DiRT 3 ścigamy się zarówno na normalnych drogach, jak i w błocie, śniegu, na piasku i żwirze. Zaawansowany silnik graficzny pozwala na idealne odwzorowanie zróżnicowanych stref klimatycznych, począwszy od Europy, na Afryce i Stanach Zjednoczonych skończywszy. Zabawa przebiega nie tylko w trybie singleplayer, lecz również w multiplayerze.

DiRT 3 dedykowany jest tylko i wyłącznie do posiadaczy komputerów PC i konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Nie przewidziano edycji dla Wii oraz platform mobilnych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z DiRT 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?