The Sims 3 (PC)

ObserwujMam (523)Gram (381)Ukończone (58)Kupię (111)

Lista problemów z The Sims 3 (PC)

Masz jakiś problem z grą The Sims 3 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Lolpomocy   @   13:21, 22.05.2022

Skrót problemu: Gra nie chce się właczyc

Zawsze dzialala. Ostatnio chcialam ja wlaczyc i nic. Zero odzewu. Kilkam graj, origin na chwile znika a potem znowu pojawia sie z mozliwoscia kliknievia przycisku graj. Zero reakcji. Probowalam wchodzic przez te pliki z ,,Bin” z folderu The sims 3 i nic.

czytaj odpowiedzi (0)
Ninsowa   @   16:16, 20.07.2019

Skrót problemu: Wywalanie z gry

Witam. Zdaję sobie sprawę, że takich wątków mogło być już pełno, ale dopiero co założyłam tutaj konto i niezbyt orientuję się co jest gdzie na tej stronie.
A więc, posiadam grę The Sims 3 już od bodajże 4, może 5 lat. Wcześniej grałam na moim starym komputerze który miał system Windows XP, często się psuł więc i często był wysyłany do naprawy. Ostatecznie trzeba było wymienić kartę graficzną, więc tak moi rodzice zrobili. Kupili używaną, najzwyklejszą kartę za 100zł. Nie pamiętam jednak czy moja ostatnia rozgrywka odbyła się przed jej wymianą, czy już po.
Pamiętam jak po około 1,5 roku grania, nagle zaczęło wywalać mnie podczas rozgrywki na pulpit. Żadne okienko nie wyskakiwało, po prostu gra się wyłączała i tyle. Najpierw mocno mnie to denerwowało, ale nie martwiłam się tym. Z czasem te wywalanie było coraz częstsze, a ostatecznie zaczęły dziać się różne rzeczy z moim komputerem. (Nie będę wymieniać, mam na myśli takie podczas psucia się komputera)
Po ponownym naprawieniu komputera, spróbowałam zainstalować simsy znowu, ale w połowie przestałam ponieważ na pulpicie komputera zaczęły wyskakiwać różne kreski (?) więc z obawy przed ponownym jego popsuciem, odpuściłam sobie grę...
Od tamtego czasu minęły dwa lata. Ta sytuacja bardzo mnie męczyła, ponieważ jestem osobą która uwielbia różnorakie gry komputerowe, a jedyne na co mogłam sobie pozwolić na moim złomie to gry online które i tak się zacinały.
W tym roku, na początku lipca, moi rodzice kupili nowego laptopa, głównie do nauki ale udało mi się ich poprosić o zgodę na zainstalowanie simsów. Od około 1,5 tygodnia gram z siostrą w nie po około półtorej godziny dziennie. Gra działała bez zarzutów, jedynie podczas gry ekran ładowania nieco się rozmazywał.
Około 6 dni temu wywaliło mnie z gry ponownie na pulpit. Nieco się zaniepokoiłam, zwłaszcza pamiętając o sytuacji z komputerem sprzed dwóch lat, ale postanowiłam z tym nic nie robić.
Dwa dni temu, po graniu około przez 30 minut, ponownie mnie wywaliło. Byłam dosyć zdenerwowana, bo nie zapisałam gry. Wczoraj tak samo, odpaliłam simsy i po może 20 minutach mnie wywaliło. Moja przyjaciółka poleciła mi żebym grała z płytą (Mój laptop nie ma miejsca na płytę, mam osobny, kupiony dysk specjalnie do płyt który podłącza się do laptopa). Wcześniej przez kilka dni grałam bez, bo ten przenośny dysk nieco mi przeszkadzał i jak się okazało, gra bez niego była możliwa. Poszłam więc za radą przyjaciółki i tak zrobiłam. Grałam już bodajże 20-30 minut i byłam w trakcie edycji mojej simki, gdy tu nagle te okienko z ubraniami, włosami itd zrobiło się czarne i znowu mnie wywaliło na pulpit. Przestraszyło mnie to nieco. Boję się, że zepsuję laptop, a nie ukrywam, wcale taki tani nie był, bo kosztował około 2800-3000zł (Acer Aspire 5). W dodatku, mam go dopiero od 2-3 tygodni i byłam pewna że simsy i inne gry będą dobrze na nim działały (Dowiedziałam się na internecie, że to jeden z lepszych laptopów do simsów, a przynajmniej do ts4) bo ma 256GB SSD, a jak się dowiedziałam od mojej przyjaciółki, jej laptop ma 100GB i ma ts3 z kilkoma dodatkami i ts4 z akcesoriami, pakietami itd. Wie ktoś może co powinnam zrobić? Czy to jest jakiś błąd z grą, czy może z laptopem coś się dzieje? Dowiedziałąm się też od tej mojej znajomej że ona również miała problem z the sims 3, wywalało ją na pulpit, a ostatecznie gra się jej zepsuła. Teraz gra tylko na the sims 4, ostatnio przez może tydzień grała w trójkę która jakimś cudem zaczęła działać. Dopowiem tylko, że gram w podstawkę, a oprócz tego mam również zainstalowany program do rysowania na tablecie graficznym który tak dużo pamięci nie zajmuje... Jedyny dodatek który posiadam to Zwierzaki, ale nie są one zainstalowane. Co powinnam zrobić? Boję się, że zepsuję laptopa i czułabym ulgę gdyby to tylko z grą było coś nie tak, zwłaszcza, że od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem the sims 4...
Starałam się dokładnie opisać problem, liczę na jak najszybszą odpowiedź i rozwiązanie mojego problemu
(Acer Aspire 5
Intel Core i5-8250U 1.6GHz with Turbo Boost up to 3.4GHz
NVIDIA GeForce MX130 with 2GB VRAM
8 GB DDR4 Memory
256 GB SSD)

czytaj odpowiedzi (2)
Eziair   @   09:52, 30.08.2012

Rozdział:   -

No więc w jednej rodzinie urodziło mi się dziwne dziecko więc chciałem je zmodyfikować CAS. Użyłem kodu testingcheatsenabled true i z wciśnietym shiftem kliknąłem nadziecko grając nim , a potem rodzicami, a nawet koniem. Ciągle wyskakiwała zmiana wieku, cech i inne. Spróbowałem też editincas, ale wyskakiwało, że nie zna lub coś takiego. Mam wszystkie prócz Diesel i Katy Perry.

czytaj odpowiedzi (0)
simi152   @   13:17, 31.07.2012

Rozdział:   Aktualizacja

Mam taki problem mianowicie mam zainstalowany dodatek Zwierzaki i gdy chce włączyć grę wyskakuje mi błąd na którym pisze (Dodatek zwierzaki nie jest aktuallny z podstawową wersją gry. Prosze zrobić aktualizację.) No więc gdy zrobiłem aktualizację i zaktualizowałem pisze dalej to samo. Proszę o pomoc. Bez tego nie moge odpalić gry.

czytaj odpowiedzi (2)
erem996   @   17:46, 13.08.2011

Mam taki problem, bo gdy zainstalowałem ten dodatek: Pokolenia, to gra zaczęła się zacinać i zaczęły się robić różne błędy w grze np. mój sim jak idzie to posuwa się(ślizga), nie może nawiązać żadnej interakcji ze swoją żoną(nie może z nią gadać). Mam zainstalowane wszystkie dodatki i akcesoria do tej gry

czytaj odpowiedzi (11)