The Sims 3 (PS3) - okladka

The Sims 3 (PS3)

Premiera:
26 października 2010
Premiera PL:
29 października 2010
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (15)Gram (7)Ukończone (2)Kupię (4)

Opis The Sims 3 (PS3)
szewczu @ 16:56 28.04.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 119h 11min

+ czaswięcej

Po wielkim sukcesie i ogromnej masie dodatków do dwóch poprzednich części serii, Maxis opracował odsłonę trzecią kultowych The Sims.

Jedną z ewolucyjnych zmian jest wprowadzenie ciągłego świata gry. Podopieczni gracza nie są teraz w żaden sposób ograniczeni w tym, gdzie chcą się wybrać. Od teraz mogą bezproblemowo po prostu wsiąść do samochodu i udać się na upragnione zakupy czy wakacje. Do takowych opcji nie są potrzebne żadne dodatki, wszystko jest po prostu zaimplementowane w wielki świat gry. Kolejna nowa wariacja dotyczy systemu potrzeb. W poprzednich odsłonach każdy sim określony był kilkoma suwakami, które informowały gracza o aktualnych potrzebach swoich pupili. Tym razem rozpoznanie danych pragnień jest możliwe jedynie poprzez obserwację zachowań ludzików i tym samym wejście z nimi w jeszcze większą więź, jaką zakłóca jedynie szkło monitora.

W odróżnieniu od wersji pecetowej, konsolowcy dostają nieco bardziej wzbogaconą wersję gry. Jedną z nowości zaimplementowanych do wersji konsolowej są Karne Moce, czyli prościej rzecz ujmując, kary jakie możemy zesłać na nasze simy pod wpływem złości. Po takim działaniu nasi bohaterowie zyskują na jakiś czas dodatkowe cechy - dobre jak i te złe.

Oprawa wizualna projektu stai na poziomie edycji pecetowej, a za produkcją stoi oczywiście studio Maxis.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczneZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z The Sims 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszegier   @   17:16, 13.11.2010
[UWAGA SPOILER] Zrecenzuje ktoś wersię na PS3 tej gry? Czytałem reckę w pewnym piśmie i tytuł został oceniony całkiem dobrze. Tylko wielka szkoda, że edytor tworzenia postaci jest uproszczony, wszystko dzieje się niemal automatycznie. Ciekawi mnie czy w wersii konsolowej ukażą się dodatki z tej pecetowej i czy dalej będą pojawiać się nowe. Myśle, że raczej tak i nawet jestem tego pewien, ale nic nie wiadomo w 100 procentach.
0 kudosclaudii   @   09:11, 28.04.2011
dodatki chyba tylko na angielskie wersje wyszły