Władca Pierścieni: Powrót Króla (PC)

ObserwujMam (254)Gram (84)Ukończone (83)Kupię (31)

Poradnik do Władca Pierścieni: Powrót Króla (PC)


Zidan @ 17:22 02.07.2006

Z góry uprzedzam, iż Powrót Króla jest grą trudną! Nie ma więc co tutaj rżnąć kozaka i próbować przejść grę na poziomie trudnym, bo skończenie programu „na jednego” jest nie lada wyczynem na tym poziomie trudności. Proponuje więc zacząć od poziomu łatwego lub średniego...
W tym poradniku napisałem, jak przejść każdy poziom z osobna, oraz, jakie moim zdaniem ulepszenia są najlepsze do kupna po przejściu levelu.


Najpierw napisze jeszcze trochę o walce. Otóż można wyróżnić trzy typy przeciwników. Są to: wojownicy bez tarcz, z tarczami i przeciwnicy silniejsi, z paskiem energii nad nimi. Z wojownikami bez tarcz, najlepiej walczyć szybkim atakiem, i stosować przeciw nim kombinacje dostosowane do tego właśnie ataku. Walkę z przeciwnikiem z tarczą, należy zacząć od zniszczenia mu jego osłony. W tym celu, musimy wykonać na nim ognisty atak (co możemy połączyć z odpowiednią kombinacją), lub strzelić w niego z broni dystansowej, tyle tylko że musi to być maksymalna siła wystrzału. Oprócz tego można jeszcze rzucać w nich włóczniami, jeśli na takie natrafimy. Silniejsi przeciwnicy, mają najczęściej albo tarcze, albo jakąś inną osłonę. Najpierw powinniśmy zniszczyć ją jednym z wyżej wymienionych sposobów, a następnie atakować go szybkimi atakami.

Helmowy Jar

Opis - Bitwa pod Helmowym Jarem to misja treningowa – taka żeby gracz mógł przyzwyczaić się do gry. Tutaj nie możemy zginąć, więc trzeba tłuc orków ile się da... Gdy Gandalf wejdzie na pole bitwy, będziemy się znajdować pod murami Helmowego Jaru. Po chwili, Legolas poprosi żebyśmy weszli na górę i pomogli mu. Jednak orków na dole, radzę wybić do ostatniego. Dopiero potem wejdźmy na górę. Legolas powie żebyśmy zniszczyli naszą magią orków z łukami. Należy tak uczynić. Gdy już się z nimi uporamy, zawoła nas Aragorn żebyśmy zeszli na dół i pomogli oczyścić groblę z ładunków wybuchowych. Należy zejść po linie, i po kolei z balist strzelać do ładunków wybuchowych. Po wystrzeleniu z trzeciej balisty, misja się zakończy. Gdy skończymy już nasze zadanie, powinniśmy mieć 3 poziom doświadczenia.

Minimalny poziom na jakim powinniśmy skończyć misję – 3

Umiejętności jakie powinniśmy kupić po misji:

Dla całej drużyny – Rębacz Orków

Tylko dla nas – Moc Czarodzieja, Światło Pielgrzyma
poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Władca Pierścieni: Powrót Króla (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossyqrko   @   16:14, 27.10.2009
Wykryłem tylko jeden błąd w misji południowa brama, otóż orkowie nie są tam nieskończeni, po jakimś czasie można ich spokojnie wybić (mnie się udało nie raz).
0 kudosPawix-98   @   15:00, 06.03.2010
ja mam jakiś błąd że niemoge zepchać tych drabin
0 kudosmati1niako   @   17:55, 20.03.2010
Nom, jest Błąd. W misji Południowa Brama liczba orków zawsze waha się ok. 200 orków . Dumny
( Jak kiedyś grałem w trybie Współpracy to za każdym razem było ich ok. 200-220 )
0 kudosRusherRysio   @   16:44, 08.07.2010
fajny poradnik ale troszki inny niż ja mam w grze nobo ja w południowej bramie zabiłem wszystkich orków
0 kudosSnapperXD   @   12:04, 14.07.2010
Poradnik w sumie dobry szczególnie jakie umiejętności wybierać ,ale też zgadzam się z RusherRysio.
0 kudosCzapeczka   @   16:19, 13.09.2010
Eloszka ! Gra naprawdę jest świetna kilka razy już ją przeszedłem. Właśnie ją uruchamiam na hard style Szczęśliwy zobaczymy jak będzie. Ktoś z Was ją rozpracował na trudnym poziomie i ma może pomocnicze sugestie. Poradnik elegansio.Pozdro
0 kudosmaniek948   @   00:08, 12.12.2010
kurde biję golema i on się cały czas łapie się skały i nie chce spaśc co robic?
0 kudosDJRafi01   @   21:35, 16.07.2011
ej co jest w sekretach np. tym gdzie 3 bochaterowie musza miec 10?
Dodaj Odpowiedź