nieSławny: inFamous 2 (PS3)

ObserwujMam (89)Gram (19)Ukończone (57)Kupię (21)

Kody do nieSławny: inFamous 2 (PS3)


MicMus123456789 @ 14:13 09.10.2011
Michał "MicMus123456789"

Dwukrotne ukończenie gry
Po tym jak dotarłeś do finału po raz drugi zaczekaj aż gra wyświetli napisy końcowe. Powinieneś otrzymać stosowną informację, mówiącą o tym, że odblokowane zostały wszystkie moce karmy. Gra przyzna Ci ponadto 15000 punktów doświadczenia na zakup brakujących pozycji.

Dostęp do nowej lokacji
Jeżeli chcesz we wczesnej fazie rozgrywki uzyskać dostęp do sekcji mapy oznaczonej jako Flood Town, to możesz pomóc sobie edytorem misji i umieścić bohatera wysoko nad podniesionym mostem prowadzącym do tej lokacji. Po wyjściu z edytora wystarczy przelecieć na drugą stronę.

Bonusy
inFamous 2 przewiduje bonusy za ukończenie pierwszej części serii. Nie musisz na szczęście dysponować zapisanymi stanami gry, a jedynie dowodem zdobytych trofeów, tak więc zadbaj o to żeby zalogować się na identycznym koncie użytkownika. Lista premii obejmuje między innymi dodatkowe punkty doświadczenia i darmowe rdzenie energetyczne.

Screeny z nieSławny: inFamous 2 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?