FIFA 06 (PC)

ObserwujMam (200)Gram (52)Ukończone (16)Kupię (9)

Kody do FIFA 06 (PC)


GREGORIAN @ 22:43 16.06.2006
"GREGORIAN"

Complete the Underdog challenge - 500 points
Complete the Hat Trick challenge - 500 points
Complete the 5 Minute challenge - 750 points
Win the League Cup - 750 points
Win the Football League Championship - 750 points
Win the Scottish Premier League - 750 points
Win the English Cup - 1,000 points
Win the F.A. Premier League - 1,500 points
Win the LDV Vans Trophy - 500 points
Win the Football League 1 - 500 points
Win the Football League 2 - 500 points
Win the Scottish Cup - 500 points


Drużyna z pełnym statsem

Możesz stworzyć jakaś drużyna i edytować własciwości każdego gracza maksymalnie 99.Jeśli rozpoczniesz od tego zespołu w trybie kierownika, twoja pensja będzie wysoka. Upewnij się, by ściąć ich kontrakty jeśli to tylko możliwe.

Aby rozpocząć od pięć gwiezdnego zespołu natychmiast w trybie kariery, idą do zespołowego ekranu zarządzania. Wapkuj złych graczy w pierwszym jedenastu, żeby twój zespół był czterema gwiezdnym zespołem. Wtedy przejdz do Carrier Mode. Twój zespół powinien tam się zanledź. Zasejvuj twoją karierę, wtedy wróć do zespołowego ekranu zarządzania. Wywal pierwszy jedenastu graczy, zapisuj to i będziesz miał normalny zespół na friendlies i twoim zespole na trybie kariery.

Fully fit team in manager mode

Kiedy w trybie menagera, zawiadiamia, że pasek energii twoich graczy spadają po każdym meczu. Zapisuj twoją karierę, wtedy wróć do głównego menu.Załaduj twoja kariera na nowo. Twój zespół będzie miał znowu pełne zdrowie. Zauważ: To może nie zadziałać za pierwszym razem. Zapisuj i przeładuj grę być może raz albo dwa razy więcej, powinno pomóc.


Wzrost dochodu w trybie kierownika
Na początku twojego sezonu, nie wydaj pieniędzy, które masz natychmiast na ulepszeniach sztabu i nowych graczach. Zamiast, wydać pieniądze masz wznawianie kontraktów gracza. Zaczekaj aż osiągniesz morale graczy w na pierwszym miejscu, ponieważ będzie więcej
prawdopodobnie, by przyjmować odnowienie, jeśli oni są szczęśliwi w klubie. Czasami możesz uciąć graczy wypłacają wynagrodzenie po połowie, jeśli nie więcej. Upewnij się, by zasejwować grę przed wznawianiem kontraktów. Jeśli gracz odmawia odnowienie w wysokiej ceny i oni mają wysokie morale, wtedy to może być, ponieważ oni są blisko emerytury. To może zarobić dla ciebie, aż 3,000 kredytów (poza twoją aktualną pensją) każdemu meczowi, jeśli dobrze siebie radzić. Obok dobrego sponsora, mógłbyś zarabiać 7,000 do 8,000 kredytów każdej grze w domu.

Zaczynać jako pięć gwiezdnego zespołu w trybie kariery
Aby zrobić to, musisz otworzyć zespoły kariery Moje menu Fifa. Możesz zrobić to przez completing the challenges set.

Wygraj wszystko w trybie menagera z jakimś zespołem
Wybierz zespół, wtedy zacznij twoją karierę. Zapisz twoją grę. Wybierz " Następny Mecz", dalej "Quick Sim". Jeśli wygrywasz mecz, zapisz twój postęp. Jeśli przegrasz mecz, wrócić do głównego menu i załadowujesz twoją karierę znów. Możesz mieć duże
szanse stanąć przeciw zespołowi, ponieważ rezultat jest zawsze przypadkowy. Upewnij się, by zapisywać twój postęp, po każdej wygranej.

Screeny z FIFA 06 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?