Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)

ObserwujMam (187)Gram (45)Ukończone (53)Kupię (9)

Kody do Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)


bigboy177 @ 00:48 10.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Amnesia: Mroczny Obłęd nie posiada kodów, wstukiwanych bezpośrednio w konsolę, ale można aktywować kilka ciekawych cheatów, edytując plik z zapisanym stanem gry.

Aby to zrobić wejdź do katalogu C:\My Documents\Amnesia\Main\ (przy czym litera "C" na początku to tylko przykład, może być ona bowiem inna) i znajdź wskazane poniżej frazy, kiedy ustawisz je wedle podanego schematu, pozyskasz pożądane efekty.

- nieśmiertelność, czyli nikt nie jest w stanie cię zranić;
- ropa nigdy Ci się nie skończy;
- będziesz najzdrowszą na umyśle osobą, jaką kiedykolwiek widziałeś;
- masz całe mnóstwo beczek z prochem.


Tajemniczy plik z ukrytą zawartością:

W katalogu, w którym zainstalowałeś grę Amnesia: Mroczny Obłęd, znajdź folder redist. Wejdź do środka, a znajdziesz pewien tajemniczy plik, nazwany Super_Secret. Plik jest zabezpieczony, a w związku z tym, nie jesteś w stanie go otworzyć. Fragmenty hasła możesz natomiast pozyskać przechodząc grę i oglądając każde z trzech jej zakończeń. Alternatywny sposób to skorzystanie z hasła lke271tyr299odn314, które specjalnie dla Was wcześniej zdobyliśmy.

Miłego odkrywania tajemnicy!

Screeny z Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?