Homeworld 2 (PC)

ObserwujMam (32)Gram (4)Ukończone (5)Kupię (1)

Kody do Homeworld 2 (PC)


CzesiuGM @ 20:43 03.04.2008
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.

Poniższe triki wymagają modyfikacji plików gry. To może je uszkodzić, dlatego przed otwarciem pliku robimy jego kopię zapasową.

Więcej pieniędzy:

By zacząć grę z dowolną ilością RU odnajdujemy w folderze ASCENSION w katalogu z grą pliki persistX.lua gdzie X to numer automatycznego zapisu gry na każdym poziomie. Uruchamiamy grę, otwieramy edytorem tekstu najnowszy plik i na końcu znajdujemy zapis:

},
RUs = X
}

X oznacza tu liczbę naszych RU. Aby ułatwić sobię grę, zmieniamy ją na taką, jaką uznajemy za wystarczającą, zapisujemy zmiany i zaczynamy grę na wybranym poziomie.

Dostęp do wszystkich misji:

Wchodzimy do folderu z naszym profilem (nosi o nazwę naszego gracza), który znajduje się w folderze gry i w dowolnym edytorze tekstu (na przykład w Notatniku systemu operacyjnego Windows) otwieramy plik playercfg.lua. Następnie wyszukujemy linijki maxmission = X, gdzie X jest liczbą odpowidającą poziomowi, na którym gramy. Aby zagrać na wszystkich poziomach, wpisujemy w to miejsce liczbę 15.

Więcej statków:

Wchodzimy do folderu ASCENSION w folderze z grą. Znajdują się w nim pliki oznaczone nazwą persistX - jeden dla każdej misji, a X oznacza jej numer. Otwieramy je w dowolnym edytorze tekstu i odnajdujemy zapis podobny do poniższego:

{
tactic = 1,
type = "Hgn_AssaultFrigate",
subsystems = {
},
buildjobs = {
},
size = 1,
shiphold = {
},
name = '''',
teamColourHandle = 0,
hotkey = 67108872,

Teraz kopiujemy go dowolną liczbę razy, za każdy dostajemy dodatkowy statek.

Screeny z Homeworld 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?