Skoki Narciarskie 2002 : Polskie Złoto (PC)

ObserwujMam (39)Gram (46)Ukończone (7)Kupisz (23)

Kody do Skoki Narciarskie 2002 : Polskie Złoto (PC)


jakub09 @ 20:43 12.05.2008
"jakub09"

1. Wejdź do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a później na nowy i stwórz nowego skoczka, obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry, wejdź w karierę, wybierz któryś z trybów i do kariery włącz nowo stworzonego gracza.

Po ukazaniu się menu z ilością pieniędzy wpisz szybko:

GIMMEMONEY

Od teraz masz 2000000$, a ponadto masz najlepsze narty, kombinezon, udoskonalone cechy zawodnika, który zmienia tożsamość na Wim Bumm, po wpisaniu kodu.


2. Wejdź do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a później na nowy i stwórz nowego skoczka - obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry i wpisz szybko hasła:

telemark (po tym naciśnij enter)
highjump (również naciśnij enter)

Jeśli nie da to pożądanego efektu, należy czynność powtórzyć aż do skutku :) Teraz możesz grać zawodnikiem Super Burschi, który zastąpił wcześniej stworzonego. Ma on rozwiniętą technikę, kondycję, siłę wyskoku i technikę lądowania, a także wyposażony jest w lepsze narty i kombinezon, dzięki czemu można nim szybować bardzo daleko. Od teraz możemy nim trenować lub brać udział w zawodach.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?