Need for Speed: Hot Pursuit (PC)

ObserwujMam (207)Grasz (104)Ukończone (112)Kupię (45)

Kody do Need for Speed: Hot Pursuit (PC)


bigboy177 @ 23:03 14.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Ze względu na to, że typowych kodów do gry Need for Speed: Hot Pursuit nie ma, przygotowaliśmy garść porad, które pomogą Wam łatwiej osiągać zwycięstwo, zarówno po stronie policjanta, jak i zwykłego kierowcy.

Wskazówki dla policjanta

Zatrzymywanie uciekinierów

Najłatwiejszym sposobem na to, aby zatrzymać uciekający samochód jest ustawić się za nim, a następnie przyspieszyć tak, aby przód radiowozu znajdował się na wysokoścy tylnego koła auta przed tobą, wówczas skręć mocno w jego kierunku i uderz przodem w nadkole. Wyprowadzisz pojazd z równowagi i znacznie łatwiej będzie Ci go pojmać.

Zatrzymywanie uciekinierów (z użyciem nitro)

Postaraj się zaoszczędzić przynajmniej 2/3 zbiornika nitro, następnie ustaw się za uciekinierem i kiedy zobaczysz kawałek prostej drogi, zużyj zbiornik, rozpędzając się do znacznej prędkości i uderzając w auto przed sobą. Powinieneś dzięki temu zadać mu mniej więcej trzykrotnie więcej obrażeń, w stosunku do normalnego zderzenia.

Blokady drogowe

Z blokad drogowych musisz korzystać z głową. Nie aktywuj ich bez sensu, bo nie przyniosą żadnego rezultatu. Aby działały najpierw zerknij na mapę, a później upewnij się, że nie ma żadnych skrótów, którymi uciekający może uniknąć blokady. Jeśli masz dostępną więcej niż jedną blokadę, postaw je blisko siebie, wówczas jeśli uciekający uniknie jednej, drugiej nie będzie w stanie. Po tym, jak uciekający kierowca wpadnie na blokadę zerknij na mapę, aby sprawdzić cy jesteś blisko czy daleko w stosunku do jego pozycji.

Impuls elektromagnetyczny

Najlepszym sposobem na korzystanie z impulsu elektromagnetycznego jest znalezienie kawałka prostej drogi. Na krętej będzie Ci ciężko zrobić z niego użytek. Zerknij też na mapę i upewnij się, że uciekinier nie będzie miał żadnego skrótu, z którego może skorzystać.

Helikopter i blokada, razem

Świetnym sposobem na pojmanie uciekającego kierowcy, jest zastosowanie jednocześnie blokady oraz helikoptera zrzucającego kolczatki. Upewnij się, korzystając z mapy, że na drodze nie ma skrótów oraz tuneli. Teraz postaw blokadę, a zaraz za nią przygotuj helikopter. Kiedy kierowca będzie się starał uniknąć blokady, może nie zauważyć kolczatki i w nią wpadnie. Chaos w tym przypadku będzie Twoim najlepszym przyjacielem.

Wskazówki dla kierowcy

Skróty

Nie wszystkie skróty, rzeczywiście są szybszymi i krótszymi drogami. Bardzo często są one bardziej pokręcone i dłuższe, co sprawia, że tracisz cenne sekundy. Sprawdź zatem wszystkie skróty podczas swobodnej jazdy, aby mieć pewność, że jest sens z nich korzystać.

Turbo

Turbo potrafi zapewnić Ci większe przyspieszenie, aniżeli Nitro. Musisz jednak zrobić z niego odpowiedni użytek. Po pierwsze, zawsze korzystaj z niego na prostej drodze. Po drugie, włączaj turbo jadąc około 150 km/h, a wtedy masz szansę docisnąć nawet do 300 km/h. Po trzecie, to świetny sposób, by uciec gliniarzom.

Kolczatka

Przytrzymaj gliniarza zaraz za Twoim autem. Pozwól mu się zbliżyć na tyle, aby dotknął Twojego tylnego zderzaka. Wtedy odpal kolczatkę i podziwiaj dzieło zniszczenia. Policja nie będzie mogła Cię przez moment ścigać, a zatem powinieneś mieć czasnę zniknąć.

Jazda po ciemku

Zanim zastosujesz tę sztuczkę, upewnij się, że znasz jakiś długi skrót, przebiegający przez "polne" drogi. Wjedź na taką drogę w nocy, a następnie wyłącz światła. Dzięki temu wprowadzisz spory zamęt w szeregach gliniarzy, bo nie będą Cię widzieć, a w dodatku będziesz wzbijał za sobą tumany kurzu. Sam także nie będziesz widział zbyt dobrze, a zatem bądź pewny, że znasz drogę.


To by było tyle, jeśli chodzi o kilka porad. Jeśli sami jakieś macie, dajcie znać w komentarzach poniżej. Jeśli znacie jakieś kody również piszcie, zaktualizujemy wówczas niniejsze zestawienie.

Screeny z Need for Speed: Hot Pursuit (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?