Call of Duty: Modern Warfare 2 2009 (PS3)

ObserwujMam (90)Gram (42)Ukończone (58)Kupię (19)

Kody do Call of Duty: Modern Warfare 2 2009 (PS3)


bigboy177 @ 01:14 13.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów do konsolowej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 niestety nie ma, ale poniżej serwujemy kilka porad co do tego, jak zdobyć np. profesjonalne perki oraz w jaki sposób uzyskać nieograniczoną liczbę granatów.

Profesjonalne perki:

Bling Pro: Zabij 200 przeciwników, z wykorzystaniem broni z dwoma przystawkami. W efekcie będziesz mógł korzystać z dwóch podstawowych przystawek do broni oraz dwóch dodatkowych.

Cold-Blooded Pro: zniszcz 40 nagród wroga za Killstreaki, z wykorzystaniem perku Cold-Blooded. W efekcie będziesz niewidzialny dla UAV, wsparcia powietrznego, strażników oraz wizji termicznej. Nie pojawi się też czerwony wskaźnik ani imię kiedy będziesz na czyimś celowniku.

Commando Pro: - zabij ręcznie 20 przeciwników, wykorzystując perka Commando. W efekcie będziesz w stanie zabijać ręcznie na większą odległość, nie stracisz też życia po upadku.

Danger Close Pro: - zabij 100 przeciwników, z wykorzystaniem ładunków wybuchowych, robiąc użytek z perka Danger Close. W efekcie poprawisz obrażenia od ładunków wybuchowych oraz od wsparcia powietrznego.

Hardline Pro: - zdobądź 40 Killstreaków, korzystając z perka Hardline. W efekcie nagrody za Killstreaki wymagać będą jednego zabójstwa mniej, a Deathstreaki jednej śmierci mniej.

Last Stand Pro: - zabij 20 wrogów, korzystając z perka Last Stand. W efekcie będziesz mógł korzystać ze swojego ekwipunku w trybie Last Stand.

Lightweight Pro: - przebiegnij 30 mil, podczas korzystania z perka Lightweight. W efekcie będziesz szybciej celował i szybciej się poruszał.

Marathon Pro: - przebiegnij 26 mil, podczas korzystania z perka Marathon. W efekcie będziesz mógł wykonywać sprint bez ograniczeń i szybciej wspinał się na przeszkody.

Ninja Pro: - zabij 50 przeciwników z niedużej odległości, korzystając z perka Ninja. W efekcie będziesz niewidoczny dla detektorów bicia serca oraz będziesz się cicho poruszał.

Scavenger Pro: - uzupełnij zapasy 100 razy, podczas korzystania z perka Scavenger. W efekcie jesteś w stanie uzupełniać zapasy po zabitych wrogach.

Scrambler Pro: - zabij 50 wrogów podczas korzystania z perka Scrambler. W efekcie będziesz w stanie zakłócać radary wrogów w twoim otoczeniu, opóźnisz też wybuchy min claymore.

SitRep Pro: - zniszcz 120 ładunków wybuchowych podczas korzystania z perka Sitrep. W efekcie będziesz wykrywał ładunki wybuchowe i łatwiej usłyszysz kroki wrogów.

Sleight Of Hand Pro: - zabij 120 wrogów, korzystając z perka Sleight Of Hand. W efekcie będziesz szybciej przeładowywał i celował.

Steady Aim Pro: - zabij 80 wrogów strzelając z biodra i korzystając z perka Steady Aim. W efekcie będziesz strzelał celniej z biodra i potrafił dłużej wstrzymać oddech

Stopping Power Pro - zabij 300 osób, korzystając z perka Stopping Power. W efekcie dostaniesz wyższe obrażenia zarówno wobec przeciwników, jak i pojazdów wroga.


Nielimitowane miny claymore:

Stwórz klasę, korzystającą z perka Scavenger oraz min claymore. Ustaw minę, a kiedy zabije ona kogoś, możesz przeszukać ciało, by znaleźć kolejną minę. Możesz również przeszukać ciało, mając jedną minę na miejscu, pozyskać w ten sposób kolejną i ustawić ją gdzieś indziej. Nieść możesz tylko jedną, ale rozstawić możesz tyle, ile masz ochotę. Najlepiej być wtedy w jakimś pomieszczeniu. Podkładasz minę, ktoś ginie, przeszukujesz ciało i masz kolejną minę. Proces powtarzasz tyle razy, ile chcesz.

Nielimitowane granaty:

Korzystając z perka One Man Army weź do ręki wyrzutnię granatów. Po tym, jak skończą się w niej granaty, skorzystaj z perka One Man Army, wybierz klasę, z której właśnie korzystałeś, a dostaniesz dwa nowe granaty dla tuby. Wszystko inne zostanie uzupełnione. Proces możesz powtarzać tyle razy, ile masz ochotę.

Jeśli znacie jakieś inne tipsy, albo kody do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 piszcie w komentarzach poniżej. Uzupełnimy wówczas niniejsze zestawienie.

Screeny z Call of Duty: Modern Warfare 2 2009 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?