Strona główna » Filmy i seriale » Podgląd tematu
Rec 2

Offline
Trybal //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ HARDKOROWY KOKSU (exp. 3177 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Co Ty gadasz? Wcale nie był taki krótki Dumny Widziałem krótsze ;] Może się nie bałeś i Ci szybko czas zleciał ^^ No ja osobiście jestem bardzo ciekawy :> Ale, że co? Że już był zapowiedziany? Szczęśliwy Bo chyba coś przeoczyłem Szczęśliwy

Offline
Konto skasowane //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 0 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Nie słyszałem żeby go zapowiedzieli Uśmiech no ale jeśli tak, to dobrze, w sumie koniec filmu można by pociągnąć dalej i rozwinąć historię, bo nie jest pokazane, że dziennikarka została zabita przez to coś (nie wiem jak nazwać Pokręcony ), może więc coś z tym by było związane.

Offline
Jarazzz //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 2993 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
No ale wlasciwie to wyszlo, to cos bylo opetane i kogo ugryzl to tez byl opetany albo to jakas zaraza byla Szczęśliwy, bo jak ta dziennikarka z kolesiem ukrywali sie w domu, to byly jakies wycinki z gazet w jednym z pomieszczen, w sumie ciekawe, obejrzalbym sobie 2 czesc Uśmiech , piszczeli niesamowicie w 1 xD, ta starucha tez dobra byla, juz przy koncu niezle mozna bylo sie zoorac Szczęśliwy.

Offline
Konto skasowane //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 0 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Bo to ogólnie rozgrywa się w takim domu, no i izolują go, zaczęło się od tej babki właśnie, że kogoś ugryzła, a potem wszyscy siebie nawzajem zaczęli Szczęśliwy pod koniec dziennikarka z tym kamerzystą wbiegli na samą górę, do jakiegoś jakby strychu i tak ledwo zdążyli pamiętam. Dobry moment wtedy był jak otworzyli poddasze i kamerą sprawdzali czy przypadkiem czegoś tam nie ma i nagle jakieś dziecko walnęło w kamerę Dumny Ale i tak najlepsza akcja to była jak policjant podszedł do zarażonej dziewczynki, pochylił się, zaczął coś do niej mówić, ta się patrzyła na niego i nagle rzuciła mu się na ryja hahaha, jadłem wtedy akurat obiad i prawie by skończył na dywanie Szczęśliwy

Offline
Jarazzz //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 2993 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
W ogole amerykanska wersja nawet tego wyszla - "Kwarantanna" czy jakos tak sie to nazywa, ja ta pierwsza ogladalem Szczęśliwy, albo dobra scena tez jest jak sie okazalo, ze ta mala dziewczynka jest zarazona i ja matka na rekach trzymala i sie tak spojrzeli na nia wszyscy, a tak jak zaczela piszczec HAHA dobre schematy byly, dobrze by bylo, gdyby wyszla 2 czesc Szczęśliwy i nie ukrywam, ze jeden z lepszych horrow jakie w ostatnim czasie wyszly, nie ukrywam, nie raz podskoczylem na fotelu ze strachu SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy.

Offline
szewczu //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 2086 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Jedynka naprawdę powalała strachem. Bałem się oglądać, a uwierzcie mi, że samemu naprawdę strach to oglądać. Jeszcze jak się leży pod kołderką i na uszach ma się słuchawki! To tworzy naprawdę mocny klimat. Mam nadzieję, iż z dwójką tak samo będzie. Obym się nie mylił tylko. Pozdrawiam.

Liczba czytelników: 465002, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 47699 wątków oraz napisali 645185 postów.