For Honor (PC) - komentarzeOffline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 12255 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
To chyba nie ma być MMORPG, tylko zwykły multi jak wspomniane Chivalry, więc PvP.

Ogrywamy właśnie zamkniętą alfę i mogę potwierdzić, że jest tryb PvP oraz PvE. Trochę wkurza mnie sterowanie, a konkretnie blokowanie ciosów, które jest przypisane pod myszkę i żeby zablokować cios wroga trzeba ruszyć myszką w jeden z trzech kierunków. Nie wiem, kto robił ten system, zdecydowanie lepiej sprawdzało by się naciśnięcie jakiegoś klawisza. Co do grafiki to wygląda ładnie i działa płynnie nawet na moim GTX 550 To, więc wymagań wysokich nie ma. Jeśli ktoś chciał by przetestować grę, to mam 3 zaproszenia do zamkniętej alfy, zainteresowani pisać na priv.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 12255 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Beta odbędzie się jakoś bliżej premiery, można już zapisywać się do niej na stronie gry: LINK klikając w baner "Zarejestruj się do bety". W alfie udostępniono sześciu wojowników, po dwóch na każdą frakcję. Są trzy tryby gry:
- Dominion - w którym walczymy 4x4 w PvP oraz PvE wcielając się w wyżej wymienionych wojowników. Oprócz tego na polu bitwy są mniejsze jednostki sterowane przez AI, które możemy zabijać. Naszym zadaniem jest przejmowanie punktów od A, B, C i utrzymanie ich jak najdłużej, oraz odpieranie ataków wrogich wojowników.
- Brawl - starcia dwóch na dwóch na mniejszych arenach
- Duel - pojedynek 1 na 1 z komputerem lub żywym graczem
Są trzy mapki: Overwatch, River Fort oraz Citadel Gate.
Co do błędów to są, jak to przy wczesnej wersji, gra przycina się np przy ładowaniu mapek.
Pobawiłem się wszystkimi wojownikami i najlepiej gra mi się Samurajami, który są szybcy, ale zadają słabsze ciosy. Żołnierze i wikingowie z kolei są ociężali i powolni, ale ich ataki zadają duże obrażenia.

Liczba czytelników: 474519, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 52069 wątków oraz napisali 668058 postów.