Strona główna » Gry strategiczne » Podgląd tematu

Heroes of Might & Magic III: HD Edition (PC)

ObserwujMam (26)Gram (9)Ukończone (8)Kupię (1)

Recenzja Heroes of Might & Magic III: HD Edition PC - komentarze

Offline
arusiaczek //grupa Mieszczanie  (ostrzeżono 2 razy!) » [ Chłop (exp. 14 / 20) lvl 2 ]0 kudos
Cena jak cena ale recka nie jest trafiona.Zbyt mało zrobiono aby wypuścić ten tytuł w hd bo wygładzenie krawędzi to nie wszystko.A poza tym gdzie reszta dodatków choćby tych fanowskich dzięki którym ta gra naprawdę wciągała na długie godziny.Jak zwykle redakcja podeszła profesjonalnie i zawyżyła noty o 33 procent.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: arusiaczek
Zbyt mało zrobiono aby wypuścić ten tytuł w hd bo wygładzenie krawędzi to nie wszystko

Ale czego ty spodziewałeś się po wersji HD gry sprzed prawie 16 lat? Grafiki 3D? I jakie znów wygładzania krawędzi? Główne poprawki do podniesiona rozdzielczość + nowe tekstury postaci. Nie wiem co więcej można by było tu zrobić.

Brak dodatków owszem, jest minusem. Zaznaczyłem go w tekście. Niemniej było to wiadome od samego początku, więc zaskoczenia nie ma.

Offline
novy13 //grupa Growi Bohaterowie » [ Komandor Shepard (exp. 498 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Po ugraniu wielu, wielu godzin i z kumplami jak i samem w to jak i 2 dodatki do tej części, ugraniu 4 części oraz 5 cześci wraz ze wszystkimi dodatkami to jakoś część 6 mimo że była ładna to już albo się mi przejadła ta gra lub rzeczywiście czegoś tam brakowało. Zagram w tą wersję i ocenię jak jest naprawde;)

Offline
petrucci109 //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1862 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Fajnie, że odświeżają w ten sposób stare klasyki. Czasami ma się ochotę na taką sentymentalną podróż w przeszłość ale jak odpali się taką starą grę to czar pryska. Może dzięki takiemu delikatnemu podrasowaniu zderzenie z wyobrażeniem swoich ulubionych gier z przeszłości/dzieciństwa nie będzie takie bolesne ;) Chociaż moim zdaniem do niektórych rzeczy lepiej nie wracać i zostawić je jako wspomnienia, wtedy wydają się mimo wszystko bardziej magiczne.

Liczba czytelników: 470944, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 49689 wątków oraz napisali 654869 postów.