Heroes of Might & Magic III: HD Edition (MOB) - okladka

Heroes of Might & Magic III: HD Edition (MOB)

Premiera:
29 stycznia 2015
Premiera PL:
29 stycznia 2015
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Heroes of Might & Magic III: HD Edition (MOB)
zvarownik @ 08:34 10.12.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 68h 5min

+ czaswięcej

Heroes of Might & Magic III: HD Edition to odświeżona wersja trzeciej części słynnej serii gier strategicznych. Tytuł doczekał się przede wszystkim poprawionej oprawy graficznej i wersji na tablety (iOS i Android). Poza tym gracze biorą udział w siedmiu scenariuszach w kampanii, walczą na 48 mapach w trybie potyczki. Nie zabrakło lokalny tryb dla wielu osób oraz edytora map (dostępny wyłącznie na PC).

Król Erathii został zamordowany. Zdrajcy skradli jego ciało, przywrócili do życia i zmusili Ożywieńca, by stanął na czele armii morderców i poprowadził ją do walki o swoje włości. Jego wojska błyskawicznie rozprawiły się z nielicznymi obrońcami Erathii. Plany zdrajców pokrzyżowała jednak Królowa Katarzyna, córka Ożywieńca. Dowodząc małymi, ale za to ruchliwymi oddziałami, przeciwstawiła się ojcu, zjednoczyła rozbite armie lokalnych lordów i ruszyła do walki na śmierć i życie. Jej celem jest zniszczenie zdrajców oraz uwolnienie duszy króla Ożywieńca... "Heroes Of Might & Magic 3" to wymarzony prezent dla każdego miłośnika strategii.

Screeny z Heroes of Might & Magic III: HD Edition (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?