Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Plotka: Remake Resident Evil 4 rozbuduje historię pierwowzoru - komentarze

Offline
febra1976 //grupa Sfora kontestatora » [ Johnny Sasaki (exp. 5320 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
RE4 będzie chyba ostatnim rimejkiem w który chętnie zagram. Piąta odsłona była taka sobie, szóstka jest jeszcze względnie świeża, no i też raczej bym w nią nie zagrał. Jedynie chciałbym zobaczyć nowe/ stare RE Code Veronica, ale to już ciężka sprawa.

Offline
febra1976 //grupa Sfora kontestatora » [ Johnny Sasaki (exp. 5320 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
"No ale.." Co jak co ale remake pierwszych odsłon serii było jak najbardziej wskazane. Zwłaszcza że taki restart jaki nam zaserwowano jest jak najbardziej ok (vide RE2 oraz 3 remake). Odświeżone RE1 już było spoko, chociaż było trochę jęczenia o wyciąganiu kasy itd, itp. Licząc wszystko do kupy (celowniczki, odświeżenia, rimejki, mobilne) gra ukazała sie w ponad 30 odsłonach. Jest z czego sklecać kolejne mejki 😁.
Było by miło gdyby wydawali gry z serii symultanicznie lub naprzemiennie świerzynki takie jak zapowiedziany RE8 i "odświerzynki" jak RE4 😁. Zobaczymy, capcom zorientował się że z tego może być kasa, zanim wydrenują grę do końca może uda nam się jeszcze zagrać w taką perełkę jak RE 2 remake. Tego sobie i fanom serii życzę :^)

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7244 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Kurde, akurat czwórkę przeszedłem, więc te zmiany kazałyby mi to zrobić jeszcze raz, tym bardziej, że tak naprawdę poza nią ukończyłem tylko piątkę, a paradoksalnie w swojej bibliotece mam większość części. Trzeba się będzie w końcu porządnie zabrać za RE.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7924 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Remake czwórki to byłby ogromny projekt, skoro gra starczała na 20h bez większego backtrackingu i błądzenia po lokacjach (jak w klasycznych Residentach). Remake 2 i 3 to małe gierki przy tym, dlatego mnie zastanawia skąd Capcom nagle tak chętnie by chciało rzucić forsą, skoro ostatni Resident z naprawdę wysokim budżetem ukazał się na PS3 i X360. A jeśli mają zamiar pociąć grę, to lepiej by jej nie wydawali.

Liczba czytelników: 468801, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 48731 wątków oraz napisali 650494 postów.