Praey for the Gods (Xbox One) - okladka

Praey for the Gods (Xbox One)

Premiera:
14 grudnia 2021
Premiera PL:
14 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Praey for the Gods (Xbox One)
DevMat @ 20:42 17.10.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Praey for the Gods to produkcja łącząca w sobie elementy survivalu oraz przygodowej gry akcji. Za jej opracowanie odpowiada niezależne studio No Matter. Jak przyznają sami developerzy, to duchowy spadkobierca Shadow of the Colossus, a w trakcji tworzenia przedsięwzięcia twórcy inspirowali się takimi tytułami, jak: FTL: Faster Than Light, Deus Ex, DayZ czy Bloodborne.

Akcja osadzona została na odludnej wyspie, w całości skutej lodem. Gracz przejmuje kontrolę nad samotną bohaterką, wyruszającą na ową wyspę w celu przeciwstawienia się bogom. Bóstwa, w które do niedawna sama wierzyła stały się przyczyną powolnego niszczenia świata, a jedyna szansa na przywrócenie dawnej równowagi wiąże się z uśmierceniem bogów.

Zabawa rozpoczyna się w momencie gdy nasza heroina przybywa na wyspę. Jest wyposażona tylko w cienkie ubranie, a pozostały sprzęt musi znaleźć sama. W tym celu wykorzystuje elementy otoczenia, konstruując z nich np. bronie. Ważnym elementem jest także kontrolowanie wskaźników zdrowia i kondycji. Szybko zmieniające się warunki atmosferyczne wpływają bowiem na zmęczenie. Dla przykładu w wysokim śniegu poruszamy się znacznie wolniej i szybciej męczymy. Sił nabieramy za to przy ogniskach. Naturalnie nie zabrakło tutaj walk z potężnymi przeciwnikami. W celu ich pokonania trzeba się wykazać sprytem i zręcznością.

Praey for the Gods działa na zaawansowanym i w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym charakterystyczną i miłą dla oka oprawę wizualną.

Screeny z Praey for the Gods (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?