Praey for the Gods dostępne w sprzedaży

Praey for the Gods - tytuł inspirowany grą Shadow of the Colossus - dostępne jest w sklepach. Zagracie w nie na wszystkich kluczowych platformach.

@ 15.12.2021, 11:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Praey for the Gods dostępne w sprzedaży

Jeśli podobało Wam się wyśmienite Shadow of the Colossus, to jest spora szansa, że także najnowsze dzieło No Matter Studios przypadnie Wam do gustu. Praey for the Gods, bo o nim mowa, jest już dostępne w sprzedaży na wszystkich liczących się obecnie platformach.

Praey for the Gods, jak wspomniałem, przypomina Shadow of the Colossus. Mamy więc niewielkich rozmiarów głównego bohatera, który przemierza pełen niebezpieczeństw świat. Robi to walcząc z pomniejszymi oponentami, rozwiązując łamigłówki i stawiając czoła naprawdę potężnym bossom.

Praey for the Gods dostępne było do tej pory we wczesnym dostępnie na Steam, ale wreszcie zagracie też w finalny produkt. Osoby, które zdecydowały się zainwestować we wczesny dostęp, otrzymają dwóch finalnych bossów, wszystkie osiągnięcia, cały wirtualny świat oraz pełen zakres wątku fabularnego.

Grę nabędziecie na PC, PS4, PS5 oraz Xboksie One - działa ona też na Xboksach Series X|S, choć tylko w ramach wstecznej kompatybilności. Twórcy Praey for the Gods nie mają na razie planów, jeśli chodzi o natywny wariant dla nowej konsoli Microsoftu.


Sprawdź także:
Praey for the Gods

Praey for the Gods

Premiera: 14 grudnia 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Praey for the Gods to produkcja łącząca w sobie elementy survivalu oraz przygodowej gry akcji. Za jej opracowanie odpowiada niezależne studio No Matter. Jak przyznają sam...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?