House Flipper 2 (Xbox X/S) - okladka

House Flipper 2 (Xbox X/S)

Premiera:
10 kwietnia 2024
Premiera PL:
10 kwietnia 2024
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis House Flipper 2 (Xbox X/S)
Dirian @ 00:30 22.12.2023
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

House Flipper 2 to kontynuacja gry z 2018 roku, wyprodukowanej przez studio Frozen District.

W House Flipper 2 wcielamy się w postać inwestora, który nabywa stare domy i poddaje je własnoręcznej renowacji - by następnie sprzedać odświeżoną posiadłość z zyskiem. Rozgrywka polega na uporządkowaniu podniszczonej inwestycji, a następnie przygotowaniu jej pod nowych lokatorów - zależnie od ich wymagań i widzimisię. Zabawa nie różni się wiele od pierwszej części House Flipper, ale twórcy wprowadzili garść nowych mechanik i wyraźnie odświeżyli oprawę wizualną.

W trakcie rozgrywki korzystamy z rozmaitych przedmiotów - takich jak młoty do wyburzania ścian, miotły, wałki czy inne narzędzia niezbędne do przeprowadzenia gruntownego remontu. Gdy już uprzątniemy bałagan i pozbędziemy się starych babcinych mebli, przechodzimy do etapu renowacji pomieszczeń, a następnie ich wyposażania - kupujemy nowe meble, sprzęty RTV i AGD, itp.

House Flipper 2 umożliwia zabawę w trybie fabularnym, w ramach którego realizujemy określone misje, ale twórcy przygotowali także sandbox, w ramach którego będziemy mogli zbudować dom od fundamentów.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?