Far Cry 6: Joseph - Collapse (Xbox X/S) - okladka

Far Cry 6: Joseph - Collapse (Xbox X/S)

Premiera:
08 lutego 2022
Premiera PL:
08 lutego 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Far Cry 6: Joseph - Collapse (Xbox X/S)
Materdea @ 15:43 18.11.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Joseph - Collapse to trzecie fabularne rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki z elementami cRPG od francuskiej firmy Ubisoft - Far Cry 6. Dodatek oferuje zupełnie inny pomysł na rozgrywkę oraz fabułę, pozwalając graczowi wcielić się w jednego z antagonistów z poprzedniej odsłony serii - Josepha Seeda.

Fabuła Far Cry 6: Joseph - Collapse prezentuje wnętrze niezrównoważonego umysłu głównego szwarccharakteru Far Cry 5 - Josepha Seeda. W rozszerzeniu wcielamy się w samego zainteresowanego, który stara się uniknąć całkowitego obłąkania; przenosimy się do środka jego głowy, gdzie naszym zadaniem jest odnalezienie wszystkich kluczy i ucieczka z wypaczonej wersji prowincjonalnego miasteczka w stanie Montana, USA - Hope County. Lokacji znanej z "piątki".

Rozgrywka Far Cry 6: Joseph - Collapse wprowadza do mechanizmów z podstawowej wersji gry (czyli strzelanki i cRPG) jeszcze jeden element - losowość. Ten aspekt wyciągnięty z produkcji z gatunku roguelite nadaje gameplayowi unikatowości, za każdym podejściem czyniąc go nieco innymi. Nadal naszym zadaniem jest zabijanie kolejnych przeciwników, jednak tym razem ilość napotkanych trudności, rodzaj wyzwań, ilość samych wrogów - te elementy są determinowane z każdym rozpoczęciem zabawy. W Far Cry 6: Pagan - Control nadal mamy znane z "podstawki" elementy: odbijanie baz, ulepszanie bohatera za pomocą nowych elementów ekwipunku itd.

Far Cry 6: Joseph - Collapse poza kampanią dla pojedynczego gracza oferuje także moduł wieloosobowy - tryb kooperacji. Do gry może dołączyć inna osoba i razem z nami ukończyć fabułę.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Far Cry 6: Joseph - Collapse (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?