The Anacrusis (Xbox X/S) - okladka

The Anacrusis (Xbox X/S)

Premiera:
13 stycznia 2022
Premiera PL:
13 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Anacrusis (Xbox X/S)
Kawira @ 08:45 20.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Anacrusis to pierwszoosobowa strzelanka (FPS) science-fiction nastawiona na kooperację na wzór takich produkcji jak Back 4 Blood oraz Aliens: Fireteam Elite, w której zespół złożony z czterech graczy musi przeciwstawiać się kolejnym falom dziwnych kreatur. Akcja gry osadzona została na futurystycznym statku kosmicznym. Za projekt odpowiada debiutanckie, niezależne studio Stray Bombay.

Fabuła The Anacrusis opowiada historię ludzkości spełniającej najważniejsze z jej marzeń - kolonizację obcych planet. W grze prowadzimy drużynę czterech śmiałków, którzy muszą odeprzeć atak obcych. Po latach owocnego rozwoju i dobrobytu nasza cywilizacja nawiązała kontakt z nieznaną formą życia. Niestety, kosmici nie okazali się być przyjaźnie nastawieni; zamiast tego hordy krwiożerczych i nieznanych form zaczęły zalewać kompleksy przez ludzkość zbudowane.

Rozgrywka The Anacrusis eksploruje znane dla shooterów co-op mechanizmy. Dzieło Stray Bombay tytuł nie wyróżnia od innych gier tego gatunku - akcję obserwujemy z perspektywy oczu protagonisty. Na początku zabawy decydujemy się na jeden z czterech dostępnych archetypów bohatera (każdy z nich posiada inne uzbrojenie oraz skille). Wraz z zespołem przedzieramy się przez kolejne pomieszczenia w ramach danej misji / danego zadania i eliminujemy hordy przeciwników, używając przy tym szerokiego arsenału uzbrojenia. Wraz z postępami odblokowujemy nowe umiejętności wzmacniając naszą postać. Ciekawostkę stanowi specjalny moduł sztucznej inteligencji, który dba o odpowiednio wyważony przebieg misji. Dostosowuje on wyzwania oraz nagrody do tego, jak dobrze sobie radzimy na polu walki.

The Anacrusis 13 stycznia 2022 roku trafiło do programu Xbox Game Preview.

Screeny z The Anacrusis (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?