Aliens: Fireteam Elite (PC) - okladka

Aliens: Fireteam Elite (PC)

Premiera:
24 sierpnia 2021
Premiera PL:
24 sierpnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Aliens: Fireteam Elite (PC)
Kawira @ 11:30 29.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Aliens: Fireteam to kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa osadzona w kultowym uniwersum. Za projekt odpowiada debiutanckie Cold Iron Studios.

Fabuła Aliens: Fireteam rozgrywa się w roku 2202, a więc 23 lata po zakończeniu oryginalnej trylogii Obcy. Załoga statku UAS Endeavor odbiera sygnał SOS z planety LV-895, lecz marines jeszcze nie wiedzą, że czeka ich koszmar, który przeżyła już Ellen Ripley.

Rozgrywka Aliens: Fireteam podąża schematem wypracowanym przez inne tytuły tego gatunku. W trzyosobowej drużynie przemieszczamy się pomiędzy kolejnymi lokacjami, rozprawiając się z napotykanymi tam falami przeciwników. Nietypowym rozwiązaniem jest użycie kamery zza pleców bohatera, podczas gdy w grach kooperacyjnych trend stanowi zabawa pierwszoosobowa. Pokonując hordy Obcych musimy wykonywać różnorodne zadania i odkryć korporacyjne tajemnice Weyland Yutani.

W Aliens: Fireteam przeciwnicy często korzystają z zasadzek próbując zakraść się od tyłu lub też zaatakować bezpośrednio z szybów wentylacyjnych. Łączna ilość typów adwersarzy wynosi ponad 20, z czego 11 to różne odmiany Ksenomorfów. Gracze mają do dyspozycji 5 klas (Gunner, Demolisher, Technician, Doc, Recon) oraz więcej niż 30 rodzajów broni. Z czasem bohaterowie odblokowują nowe perki ułatwiające walkę. Kampanię urozmaica system kart dających unikalne wyzwanie dla każdej z misji.

Aliens: Fireteam oferuje wyłącznie zabawę wieloosobową, lecz jeśli nie posiadamy kompanów do rozgrywki, wtedy brakujące miejsca wypełni sztuczna inteligencja.

Wymagania: Twórcy gry Aliens: Fireteam Elite ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Aliens: Fireteam Elite (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?