Necromunda: Hired Gun (Xbox X/S) - okladka

Necromunda: Hired Gun (Xbox X/S)

Premiera:
01 czerwca 2021
Premiera PL:
23 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Necromunda: Hired Gun (Xbox X/S)
Materdea @ 12:16 18.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Necromunda: Hired Gun to pierwszoosobowa strzelanka opracowana przez Streum On Studio, autorów m.in. Space Hulk: Deathwing. Gra oparta została na  pobocznej odsłonie uniwersum Warhmmamera 40 000, gdzie konflikt Chaosu z inteligentnymi rasami wcale nie wywołuje takiego impaktu, jak w oryginalnej kanwie.

Fabuła Necromunda: Hired Gun pozwala graczowi wcielamy się w łowcę nagród (tytułowy pistolet do wynajęcia) przemierzającego planetę Necromunda, która jest swoistym rynsztokiem galaktyki - rządzą tu przemoc, kopalniane konglomeraty oraz gangi.

Rozgrywka Necromunda: Hired Gun stanowi połączenie najlepszych elementów serii DOOM, Prey czy też Bulletstorm. Akcję obserwujemy z pierwszoosobowej perspektywy, a naszym głównym zadaniem jest realizacja kolejnych zleceń, które sami sobie przydzielamy. Eksplorujemy na poły liniowe, na poły półtowarte lokacje i eliminujemy napotykane zagrożenie. Na podorędziu mamy nie tylko rozmaite giwery od shotgunów, przez pistolety, na karabinach maszynowych skończywszy, ale także liczne gadżety. Oprócz tego w trakcie wykonywania misji zdobywamy nowe wyposażenie i rozwijamy postać o kolejne cybernetyczne dodatki oraz umiejętności.

Screeny z Necromunda: Hired Gun (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?