Halo: Combat Evolved (PC) - okladka

Halo: Combat Evolved (PC)

Premiera:
30 września 2003
Premiera PL:
05 listopada 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (65)Gram (21)Ukończone (22)Kupię (13)

Opis Halo: Combat Evolved (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 8h 4min

+ czaswięcej

Halo: Combat Evolved to pierwsza gra z serii kultowych FPS-ów, opowiadająca o losach bohatera ludzkości, Master Chiefa, i jego walce z przeważającymi siłami obcych.

Fabuła produkcji została osadzona w dalekiej przyszłości i opowiada o wyniszczającej wojnie między ludźmi, a rasą Covenant. Szansą na wyzwolenie dla podupadającej armii ludzi jest Master Chief - świetnie wyszkolony żołnierz, którego obecność pozwala na odwrócenie losów niemal dowolnej bitwy. I właśnie w niego przyjdzie nam się wcielić.

W grze czeka na nas w sumie blisko 10 godzin wciągającej i zróżnicowanej rozgrywki na najwyższym poziomie. Jest także spora liczba zróżnicowanych broni, jak chociażby shootgun, karabin snajperski, karabin szturmowy, wyrzutna rakiet, pistolet Magnum, pistolet plazmowy, iglak, miecz energetyczny i inne. Na deser zasiądziemy za sterami wielu ciekawych pojazdów, w których in plus wyróżnia się pojazd piechoty Guziec oraz potężny czołg Skorpion.

Cechą charakterystyczną produkcji jest kapitalny multiplayer, który zrewolucjonizował gatunek, sprawiając, że multi stało się znacznie popularniejsze o trybu dla jednego gracza.

Halo: Combat Evolved początkowo została wydana na konsolę Xbox, a 2 lata później z powodzeniem zadebiutowała na komputerach PC i Mac.

Halo: Combat Evolved świetnie wypada także pod względem technicznym - grafika, mimo że dość kolorowa, nie odrzuca, a dzięki zastosowaniu ciekawych sztuczek i filtrów, jest ponadczasowa. Muzyka zaś to klasa sama w sobie - można się pokusić, że jest to jeden z najlepszych sundtracków w historii.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Halo: Combat Evolved (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBanned   @   14:28, 08.07.2009
W grę Halo zacząłem grać już od wczoraj. Grafika gry nie jest taka zła, można sobie pograć. Mapy są dosyć fajne ale trochę za małe. Najlepsze w całej grę są według mnie bronie oraz pojazdy. W grze bardzo łatwo się zgubić, co nieco o tym wiem xD
0 kudosShadow07...   @   13:43, 17.12.2009
Co jak co ale Halo to jednak najlepsza sieciówka w jaką grałem Szczęśliwy Gra ma ten klimat o ogólnie fajnie się gra Dumny Jeśli ktoś woli multiplayer niż single to niech szuka serwera o nazwe '4TEAMx' Uśmiech chętnie przyjmiemy nowych żołnierzy...^^Szczęśliwy
0 kudosAnakin4379   @   13:51, 27.12.2009
Halo rządzi Szczęśliwy. No niestety większość powie,że tylko na XBOX-a. To jedna z najbardziej niedocenionych gier w historii i dosyć trudno ją zdobyć.
0 kudoskudrys   @   21:42, 30.01.2010
potwierdzam iz nie zostala doceniona grafika nie lest jakas wypasiona ale przeciez nie o to tylko chodzi
0 kudosbat2008kam   @   14:24, 20.04.2011
Chodzą plotki o wersji HD na X360, która ponoć ma być wydana jeszcze w tym roku...
Ktoś zweryfikował owe plotki? Mam nadzieję, że to prawda...
Dodaj Odpowiedź