Might & Magic: Clash of Heroes  (Xbox 360) - okladka

Might & Magic: Clash of Heroes (Xbox 360)

Premiera:
13 kwietnia 2011
Premiera PL:
13 kwietnia 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Might & Magic: Clash of Heroes (Xbox 360)
zvarownik @ 09:41 17.04.2011
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 28h 47min

+ czaswięcej

Turowe RPG od Capybara Games oryginalnie wydane na konsolkę Nintendo DS, następnie ukazało się w cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Gra charakteryzuje się ręcznie rysowaną oprawą, ogromną kampanią podzieloną na pięć aktów i niesamowicie wciągającym gameplayem. Walki odbywają się turowo, chętni dostają do wyboru różne typy jednostek. Należy układać je przynajmniej po trzy tego samego rodzaju zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki temu wykonujemy albo atak, albo się bronimy. Oprócz podstawowych żołnierzy, jak elfy łucznicy, z czasem zyskujemy dostęp do kolejnych, mocniejszych osobników. Niektórzy zostają z nami na stałe, innych z kolei trzeba kupować w specjalistycznych sklepach.

Naturalnie w grze zamieszczono system rozwoju postaci, dobierania uzbrojenia i pancerza, itd. Zawarto tu w sumie wszystko, co stanowi o gatunku RPG. Pozycja doskonała zarówno na krótkie sesje, jak i na kilkugodzinne posiedzenia.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Might & Magic: Clash of Heroes (Xbox 360)
Screeny z Might & Magic: Clash of Heroes (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?