Legendary (Xbox 360) - okladka

Legendary (Xbox 360)

Premiera:
31 października 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Legendary (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 11min

+ czaswięcej

Legendary: The Box to pierwszoosobowa strzelania rozgrywająca się w czasach współczesnych, jednak przeciwnikiem są... mitologiczne bestie.

Charles Deckard, wyborowy złodziej dzieł sztuki pewnej gwieździstej nocy zdobywa mityczną puszkę Pandory i otwiera ją. W jednej chwili ziszczają się współczesne przepowiednie o nadchodzącej Apokalipsie - legendarne potwory zalewają świat, który musi zmierzyć się z narastającą wizją Armageddonu.

Wcieliwszy się w wyżej wspomnianego i biorąc do ręki broń - żadnych laserów, dział jonowych, blasterów! - gracz musi zażegnać anarchię, jakiej sam dał początek. Z pomocą przyjdą ludzie kierowani przez zaawansowane algorytmy Sztucznej Inteligencji, kiedy z przeciwka ulicy nadbiegają watahy wilkołaków, a słońce zaciemniają gryfy i harpie. Walka z owymi bestiami jest o tyle ciekawa, iż każde monstrum posiada swój własny wskaźnik agresji, który narasta pompując do krwi zwierza adrenalinę zwiększającą jego siłę. Innymi słowy im zacieklej Charles nakarmi futrzaki ołowiem, tym zacieklej te będą się bronić.

Środowisko, czyli ulice miast między innymi, jest w pełni interaktywne. Współudział otoczenia w potęgowanej demolce jest ogromny, bowiem tytaniczne stwory nie omieszkają wyzwalać swego szału rzucając samochodami jak kamykami.

Producent przewiduje dla graczy także multiplayerowe tryby, w których niewątpliwie znaleźć się powinien co-op.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Legendary (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?