Lost: Zagubieni (Xbox 360) - okladka

Lost: Zagubieni (Xbox 360)

Premiera:
26 lutego 2008
Premiera PL:
06 marca 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Lost: Zagubieni (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 31min

+ czaswięcej

Lost to gra przygodowa oparta na jednym z najlepszych seriali telewizyjnych, o tym samym tytule. Program przedstawia nam losy rozbitków fikcyjnego lotu 815, który gdzieś nad atlantykiem napotyka turbulencje i w dość tragiczny sposób spada na małą wyspę.

Tajemniczo wszyscy pasażerowie wychodzą z katastrofy bez szwanku. Od tego momentu gracz stara się rozwikłać zagadki wyspy i przy okazji się z niej wydostać. W trakcie rozgrywki kontrolujemy kilku różnych protegowanych. Każdy z nich posiada odmienne umiejętności, które są niezastąpione w określonych sytuacjach!

Lost to dość typowa gra przygodowa, w której najważniejsze elementy to eksploracja oraz rozwiązywanie zagadek logicznych. Autorzy opracowali bardzo dokładnie wyspę znaną z serialu, a co za tym idzie fani telewizyjnych przygód rozbitków będą zachwyceni. Lokacje pełne są szczegółów i pięknej roślinności, która idealnie odwzorowuje klimat wyspy!

Lost opracowany został dla konsol Xbox 360, PS3 oraz komputerów PC! Dzięki nowoczesnemu silnikowi graficznemu oprawa audio-wizualna jest pełna szczegółów i nowoczesnych efektów specjalnych!

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Lost: Zagubieni (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoshanzo15   @   12:04, 07.11.2009
Super gra jak dla mnie. Niezła gratka dla fanów serialu do, których też ja się zaliczam, przygoda naprawdę wciąga i jest znakomicie pokazana. Niestety da tych, którzy fana mi serialu nie są wiele rzeczy może być nie zrozumiałych. Jak dla mnie 9/10.