Syberia (X360) - okladka

Syberia (X360)

Premiera:
03 grudnia 2014
Premiera PL:
03 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Syberia (X360)
Materdea @ 12:53 25.04.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 22h 15min

+ czaswięcej

Syberia to dwuwymiarowa gra przygodowa point & click, za której powstaniem stoi studio Microids. Edycje wydane na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 stanowią reedycję Syberii wypuszczonej w oryginale w 2003 roku.

Historia przedstawia losy Kate Walker, młodej i niezwykle zdolnej pani prawnik z Nowego Jorku. Przyjeżdża ona do Europy w sprawie negocjacji kupna słynnej fabryki automatów rodu Voralbergów. Jednak właścicielka fabryki, Anna Voralberg, niedawno zmarła. Okazuje się, że prawowity następca budynku żyje - jest nim Hans, brat Anny, od dziesięcioleci uznawany za nieżyjącego. Kate musi odnaleźć tego enigmatycznego człowieka, aby sfinalizować transakcję.

Podczas zabawy odwiedzimy takie miejsca, jak alpejską wioskę Valadilene, miasteczko uniwersyteckiego Barrockstadt, postkomunistyczne przemysłowe miasto Komkolzgrad czy też opuszczony kurortu w Aralbadzie. Rozgrywka polega na rozmowach z postaciami niezależnymi, wyciąganiu odpowiednich informacji, rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz zbieraniu potrzebnych przedmiotów.

Grafika została oparta o dwuwymiarowe tła lokacji, które stworzył słynny rysownik Benoit Sokal. Postacie niezależne zostały wykonane w trójwymiarze, co stanowi ciekawe rozwiązanie.

PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?