Celebrity Sports Showdown (WII) - okladka

Celebrity Sports Showdown (WII)

Premiera:
20 października 2008
Premiera PL:
24 października 2008
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Celebrity Sports Showdown (WII)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Celebrity Sports Showdown to zestaw kilkunastu sportowych konkurencji, jakie możemy dowolnie rozgrywać, posługując się konsolą Nintendo Wii. Tytuł zawiera przede wszystkim dyscypliny drużynowe, co daje bardzo dobrą okazję do wspólnej zabawy wraz z innymi graczami albo przy jednym telewizorze, albo z zawodnikami z całego świata.

Celebrity Sports Showdown jest dedykowany wyłącznie wyżej wymienionej maszynce japońskiego giganta. Pozwoliło to developerowi na przygotowanie specyficznego systemu sterowania, jakie nie byłoby możliwe do implementacji bez unikalnych kontrolerów Wii. Dzięki temu gracze mogą bardziej wczuć się w rolę sportowych zawodników oraz bardziej polegać muszą na swej precyzji i zręczności, wykonując podobne ruchy, co profesjonalni sportowcy.

EA Games postanowiło umieścić w swoim produkcie wizerunki światowych sław wielkiego ekranu oraz muzyki, nad którymi można przejąć kontrolę. W Celebrity Sports Showdown naprzeciw siebie stawać może Keith Urban oraz Avril Lavigne czy też Fergie, bądź Nelly Furtado.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?