Mario & Sonic at the Olympic Games (WII) - okladka

Mario & Sonic at the Olympic Games (WII)

Premiera:
06 listopada 2007
Premiera PL:
05 grudnia 2007
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Mario & Sonic at the Olympic Games (WII)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mario & Sonic at the Olympic Games to gra sportowa stworzona przez firmę SEGA, która w pełni wykorzystuje możliwości kontrolera konsoli Nintendo Wii.

Program przedstawia nam dwóch największych bohaterów gier platformowych, rywalizujących między sobą. Mowa tutaj oczywiście o słynnym hydrauliku Mario oraz jeżu zwanym Sonic. Walka pomiędzy nimi odbywa się na różnych obiektach sportowych przeznaczonych do Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku. Wszystkie obiekty zostały zrealizowane z niezwykłą dbałością o szczegóły i przy współpracy z International Sports Multimedia.

Przed rozpoczęciem zabawy w Mario & Sonic at the Olympic Games wybieramy bohatera, w którego chcemy się wcielić. Autorzy przygotowali nie tylko tytułowych herosów, lecz także ich najlepszych kumpli, a co za tym idzie możemy wcielić się w takie sławy jak Luigi czy też Knuckles. Każdy z nich posiada odmienne umiejętności, dzięki którym zabawa jest zróżnicowana przy kolejnych podejściach.

Mario & Sonic at the Olympic Games działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym szczegółową, płynną i bardzo kolorową grafikę.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Mario & Sonic at the Olympic Games (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?