EA Sports Active (WII) - okladka

EA Sports Active (WII)

Premiera:
22 maja 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis EA Sports Active (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

EA Sports Active jest ekskluzywnym tytułem koncernu Electronic Arts, który został przygotowany wyłącznie na konsolę Nintendo Wii. Jest to niezwykłe połączenie świetnej zabawy z ćwiczeniami poprawiającymi sprawność fizyczną użytkownika. Program pozwala zarówno na wytężone ćwiczenia, jak i 20-minutowe treningi każdego dnia w celu utrzymania dobrej formy. Wszystko zależnie od naszych indywidualnych preferencji oraz potrzeb!

EA Sports Active śledzi nasze ruchy zarówno górnych, jak i dolnych partii ciała, zaś różne tryby umożliwiają dostosowanie planu treningowego zgodnie z naszymi wytycznymi. Najprostszą i najbardziej przystępną z opcji jest Active Fitness Made Fun & Easy, w której zawierają się 20-minutowe cykle mające na celu zapewnienie naszemu ciału odpowiedniej dawki zdrowego wysiłku każdego dnia. Z kolei Trainer in a Box może dostosować się do naszych możliwości oraz celów, jakie sobie stawiamy. Obecność trenera pomoże nam nie zapominać o ćwiczeniach, które mamy w planie czy też na bieżąco obserwować osiągnięcia nie szczędząc pożytecznych rad. Najbardziej zaawansowanym trybem jest 30 Day Challenge, który ustala nam miesięczny cykl 20-minutowych ćwiczeń każdego dnia. Opcja ta w zaskakująco szybki sposób pomaga przy osiągnięciu pożądanego celu, jak spalenie nadmiernych kalorii!

EA Sports Active pozwala na wszelakie aktywności fizyczne przed konsolą za pomocą wyspecjalizowanych kontrolerów maszynki Nintendo. Wraz z egzemplarzem programu otrzymujemy specjalny pasek pozwalający nam komfortowe wykonywanie ćwiczeń aerobowych. Do naszych rąk trafia także opaska na udo, która w połączeniu z Nunchukiem monitoruje tętno użytkownika. Program jest także kompatybilny z Will Balance Board, co dodatkowo zwiększa ilość możliwych do wykonywania ćwiczeń - także w kilka osób!

Screeny z EA Sports Active (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?