Princess Peach: Showtime! (SWITCH) - okladka

Princess Peach: Showtime! (SWITCH)

Premiera:
22 marca 2024
Premiera PL:
22 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Princess Peach: Showtime! (SWITCH)
Materdea @ 17:11 27.03.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Princess Peach: Showtime! to gra platformowo-zręcznościowa z elementami przygodowymi i akcji, która stanowi poboczną odsłonę (spin-off) względem pełnoprawnych odsłon z Mario w roli głównej. Za produkcję odpowiada firma Nintendo.

Fabuła Princess Peach: Showtime! pozwala graczowi wcielić się w postać tytułowej Księżniczki Peach, czyli osoby, którą sympatyczny hydraulik szuka przez całą swoją przygodę. Tym razem jednak to ona gra pierwszoplanową rolę. Wydarzenia rozgrywają się w teatrze Sparkle: miejsce to przejęte zostało przez niegodziwą Grape i Kwaśną Bandę, którzy uwięzili Peach i Stellę, strażniczkę. Kobiety łączą siły, by odbić budynek i wygnać niegodziwców.

Rozgrywka Princess Peach: Showtime! to elementy zręcznościowo-platformowe; w grze akcję obserwujemy z perspektywy dwuosobowej (z boku), mimo iż część lokacji zrealizowana jest w 2.5D (możemy wchodzić w ich głąb). Naszym głównym zdaniem jest przemierzanie kolejnych lokacji stylizowanych na akty w teatralnej sztuce; etapy wypełnione są zagadkami zręcznościowymi oraz przeciwnikami. Walka z nimi ułatwiona jest przez posiadane przez Peach zdolności specjalne.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Princess Peach: Showtime! (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?