Mario + Rabbids: Sparks of Hope (SWITCH) - okladka

Mario + Rabbids: Sparks of Hope (SWITCH)

Premiera:
20 października 2022
Premiera PL:
20 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mario + Rabbids: Sparks of Hope (SWITCH)
Materdea @ 21:59 02.10.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mario + Rabbids: Sparks of Hope to druga część strategii z elementami RPG łączącej uniwersa Szalonych Kórlików (Rabbids) z Nintendo. Poprzedniczka nosiła tytuł Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Za produkcję odpowiada firma Ubisoft, a tytuł jest ekskluzywny dla konsoli Switch.

Fabuła Mario + Rabbids: Sparks of Hope ponownie w roli głównych bohaterów osadza doskonale znane postacie: Mario, Luigiego, Księżniczkę Peach, Kórlika Peach oraz Kórlika Luigi. Ta zwariowana paczka ponownie musi stawić czoło złu, które nawiedziło ich magiczną krainę. Tym razem chce unicestwić tam wszystkie żywe istoty, na co nasi protagoniści nie mogą pozwolić!

Rozgrywka Mario + Rabbids: Sparks of Hope bazuje mieszance strategii czasu rzeczywistego z RPG-owymi elementami - ten sam patent widoczny był w poprzedniczce. Zdaniem gracza jest eksploracja czterech różnych światów, podczas której odkrywamy nowe elementy, ale przede wszystkim bierzemy udział w licznych starciach z przeciwnikami. Te rozgrywają się w trybie turowym i obserwujemy je w rzucie izometrycznym kamery, co zmusza do kombinowania, ale też korzystania z różnorodnego arsenału, w którego skład wchodzi także broń palna. Warto także korzystać z unikatowych zdolności, jakie posiadają bohaterowie, które niejednokrotnie wpłyną na wynik starcia.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope oferuje tryb dla pojedynczego gracza, ale możliwa jest też wspólna zabawa na podzielonym ekranie.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Mario + Rabbids: Sparks of Hope (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?