Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon (SWITCH) - okladka

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon (SWITCH)

Premiera:
17 marca 2023
Premiera PL:
17 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon (SWITCH)
Materdea @ 11:59 04.03.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon to przygodowa gra akcji osadzona w świecie popularnej serii slasherów Bayonetta. Tytuł stanowi prequel do wydarzeń z pełnoprawnych części i stanowi spin-off względem trzech poprzednich gier z tego cyklu. Za produkcję odpowiada studio PlatinumGames.

Fabuła Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon prezentuje historię młodej Cerezy, czyli Bayonetty, oczywiście zanim ta uczennica czarnej magii została tak nazwana. Młoda bohaterka odbywa brzemienną w skutkach podróż do Zakazanego Lasu Avalon, a towarzyszy Cheshire - jej pierwszy demon opętany przez posiadaną przez nas zabawkę.

Rozgrywka Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon łączy ze sobą kilka mechanik. Gracz wciela się zarówno w postać Cerezy jak i Cheshire, a akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Naszym zadaniem jest eksploracja zdradzieckiego lasu w poszukiwaniu mocy, która pozwoli uratować naszą matkę - w tym celu musimy mierzyć się zarówno z rozmaitymi przeciwnikami w formule zręcznościowego slashera, jak i pokonywać przeszkody w stylu platformowym i rozwiązywać zagadki środowiskowe niczym w rasowej przygodówce akcji.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?