Tunic (PC) - okladka

Tunic (PC)

Premiera:
16 marca 2022
Premiera PL:
16 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Tunic (PC)
Kawira @ 10:54 28.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tunic to hack & slash utrzymany w klimacie kolorowego i bardzo przyjaznego fantasy. Za projektem stoi jeden człowiek - Andrew Shouldice.

W Tunic głównym bohaterem jest humanoidalny lis, który trafia do nieznanej krainy. Fabułę poznajemy dzięki narracji przez otoczenie, wyrywkowo. Wszystko dzięki odnajdywanym obrazom i zakodowanym informacjom tekstowym rozmieszczonym w świecie gry.

Rozgrywka Tunic  korzysta z rozwiązań wypracowanych z czasów 8-bitowych gier takich serii jak The Legend of Zelda. Eksplorujemy otwarty świat poszukując interesujących miejsc skrywających łupy i bronionych przez potworów, a czasami nawet bossów. Walka utrzymana jest w hack & slashowym formacie, gdzie kamera umieszczona została w rzucie izometrycznym. Urozmaicenie stanowią dość liczne zagadki środowiskowe.

Oprawa wizualna Tunic imituje voxelową stylistykę oraz charakteryzuje się mocno nasyconą kolorystyką.

Wymagania: Twórcy gry Tunic ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Tunic (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?