FIFA 23 (SWITCH) - okladka

FIFA 23 (SWITCH)

Premiera:
30 września 2022
Premiera PL:
30 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis FIFA 23 (SWITCH)
Materdea @ 21:50 22.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 97h 42min

+ czaswięcej

FIFA 23 to kolejna odsłona najpopularniejsze serii gier wideo poświęcony piłce nożnej. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio wydawcy gry, firmy Electronic Arts - EA Sports.

Edycja poświęcona Nintendo Switch to wyłącznie aktualizacja składów i strojów drużyn występujących w grze!

FIFA 23 idzie tropem wytyczonym przez poprzednie odsłony serii, oferując graczowi wzięcie udział w meczach z pomiędzy ulubionymi drużynami z lig na całym świecie. Oprócz klasycznego wariantu, w którym gracz kontroluje cały zespół, do dyspozycji oddano również szereg innych trybów. Możemy również obrać rolę trenera, pokierować karierą samodzielnie wykreowanego zawodnika w fabularyzowanym module, a także rozgrywać klasyczne mecze przez sieć. Do dyspozycji pozostaje też wariant ulicznego footballu - Volta.

W FIFA 23 EA Sports postanowiło pokazać siłę technologii HyperMotion 2, ulepszoną i udoskonaloną od czasu poprzedniej części, w której to została ona wprowadzona. HyperMotion 2 dostępne jest wyłącznie w wersjach gry na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5. Technologia korzysta z faktycznych nagrań z meczów i algorytmu do nauki maszynowej, który analizuje ruchy zawodników, by następnie generować całkiem nowe animacje.

Drugą nowością w rozgrywce jest dodanie dwóch kobiecych lig - Barclays Women's Super League (angielska) oraz Division 1 Arkema (francuska). Ponadto w grze pojawiły się dwie równoległe imprezy - FIFA World Cup Qatar 2022 oraz kobiecy odpowiednik, FIFA Women's World Cup Australia & New Zealand 2023.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?